Lista ocen Fiat Marea Weekend 1.9 TD 100KM 74kW 1996-2002 (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~carl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
sugerowałem sie kilkoma opiniami jesli chodzi o silnik i rzeczywiscie tak jest, silnik jak kowadło-nie do zaje...nia, blacha ocynk-zero rdzy, klima-chłód w lecie,wielki bagaznik w kombii super pakowny, w lecie zamiast namiotu 2 osoby wygodnie spią,z tylnej klapy u dołu robi sie ławeczke do siedzenia i mozna przewozic plaskie przedmioty z zamknięta klapa-REWELACJA wiozłem 3,5 m blat do mebli w zimie i oprócz wiekszego hałasu nie odczuwalo sie...
~aga
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
BEZNADZIEJNA JAKOŚĆ A CENY CZĘŚCI JAK W SAMOCHODACH ZACHODNICH NAJGORSZY ZAKUP GORĄCO NIE POLECAM Zwolennicy fiatów to w większości fanatycy, którzy w większości nie jeździli samochodami takiego pokroju jak np. avensis, passat, vectra, bora, laguna.
~weremko@o2.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Za takie pieniądze samochód warty jest grzechu. Naprawdę tym co mają ze 20 tyś. zł i chcą kupić w miarę dobre KOMBI to doradzam. KUPCIE TO AUTO
~wojo985
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Za tą cenę nie kupi się takiej wielkości auta, tak świetnie wyposażenego, z takiego rocznika i takim przebiegiem. GORĄCO POLECAM.
~twardy
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Za niewielkie pieniądze otrzymujemy przestronne auto bardzo bogato wyposażone i przede wszystkim z silnikiem TD.
~lukasz
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
cena mala a jakosc tragiczna.przestrzegam nie kupujcie tegoauta jedna wielka tandeta.
~Marea td100 HLX
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Myślę że wprzedziale cenowym w jakim idzie kupić przyzwoitą maryśkie nie ma sobie równych.
~sasiad
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
za takie pieniadze (ok 8tys) to mozna zapomniec o niemcach i japoncach z tego rocznika i wyposazeniem
~elwe
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Znam ludzi, którzy kupili dużo droższe auta i mają więcej problemów, niż ja z fiatem.
~ Obiad@planty.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Co można więcej chcieć za taką cenę ( czyli za takie auto jak ja mam 28000 zł to chyba nie dużo )
Fiat Marea Weekend