Lista ocen Fiat Marea Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW 1999-2002 (5) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adams21
Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW
o tym można poczytać na mojej stronce Adams21 lecz dla mnie pułśrodki nie wchodzą w grę dlatego po zakupie samochdu poszło precz całe zawieszenie i pare innych tylko dlatego bo lubie polegać na moi samochodzie i by móc później faktycznie powiedzieć ile to jaździ a nie takie opinie dawać że \"to kilbel fura\" albo \"że to w końcu fiat\".Ogółem zawieszenie nie tanie jak samemu sie nie zrobi ale to zależy też od silnika, spalanie na poziomie bdb...
~Janusz
Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW
auto pali srednio 6.5 litra ON bez względu na dystans i trase. po mieście jeżdżę mało przeważnie przejazdy między miastami, lub autostradą i w większosci przypadków wychodzi 6.5l ON. jeżdzę dynamicznie - przy masie auta 1500kg i kołami 215/40 r17 uwazam że 6.5 ON to bardzo zadowalajacy wynik jak na motor 2.4jtd.
~tool
Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW
Jak na taki sinik przy prędkościach 80-100 5,2-5,5L. cztery osoby na pokładzie+bagaże pod sam dach. Myślałem,że się pomyliłem przy obliczeniach ale tak jest. 110-150km/h 6,2-6,5L. Może się mylę ale części do tego autka są sporo droższe niż do mondziaka.
~addam39@onet.eu
Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW
przecietnie pali 6-7.przy bardzo ostrej jezdzie na niemieckie autostradzie(150-200km|h)i wlaczonej klimie moze wziac i ponad 8.z kolei na autostradzie jadac setka zejdzie ponizej 5tki.maxymalnie pojedzie 205km|h.
~carlos80@gazeta.pl
Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW
Jak na takie duże 1,5 tonowe kombi to apetyt ma nieduży. Naprawy-zależy co i gdzie? Za wymianę rozrządu w zaprzyjaźnionym warsztacie zapłaciłem 600 PLN(pasek i rolki SKF, do tego pompa wody)
Fiat Marea Weekend