Lista ocen Fiat Marea Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW 1999-2002 (4) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~addam39@onet.eu
Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW
marea nie jest doskonala ale w kategori cena zakupu-jakosc juz wg mnie jedna z najlepszych.bo z kim ja porownac?golf,passat-dobre w dieslu(choc wcale tak bezawaryjne)ale ile kosztuja!!!mondeo-bardzo marny i awaryjny diesel 1.8.vectra to samo!japonske-dobre,ale drogie i malo ich na rynku zwlaszcza w dieslu.a francuzkie to z kolei loteria.i jedna uwaga-niewiele jest diesli z konca lat 90ych o mocy 130km za cene niewiele ponad 10000zl!.
~carlos80@gazeta.pl
Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW
Widziałem wiele tańszych ofert, ale zdecydowałem się na holenderkę (z opłatami wyszło 12tys.). I jestem zadowolony. Klima; 4 poduchy; pełna skóra; elektryka szyby, lusterka a nawet fotel kierowcy;seryjna zmieniarka CD; wielofunkcyjna kierownica; term. zewn.; alu; osłona spodu silnika, sprysk. reflektorów. Niby bajery, ale jak czynią jazdę przyjemną:)
~Adams21
Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW
bardzo dobra pod warunkiem że nie kupimy wraka z holandii które sprzedaje np. Pan z Otocka na allegro to możemy liczyć na bezawaryjną eksploatacje a egzęplaży po dzwonach nie brakuje!!!
~tool
Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW
Zapłaciłem troszkę więcej niż można przeciętnie znaleźć w ogłoszeniach ale za to dobrze utrzymany i z rzeczywistym przebiegiem.I to procentuje, jak narazie.
Fiat Marea Weekend