Lista ocen Fiat Marea Weekend 2.4 TD 125KM 92kW 1996-1999 (18) - Całokształt

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariusz.korz@wp.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
JAK KTOŚ MA MAŁO KASY KUPUJE FIATA I PŁACI DUŻO ZA NAPRAWY WYCHODZI NA TO SAMO JAKBY KUPIŁ DROŻSZE AUTO ALE OGÓLNIE OK. NADWOZIE PODWÓJNY OCYNK A WIĘC W POLSKICH WARUNKACH SZYBKO KOROZJA JĄ NIE ZJE, CZĘŚCI DOSTĘPNE A WIEC TRAGEDII NIE MA. NIE PRZEJMUJ SIĘ CIEKNĄCYM SILNIKIEM JEST TAKIE POWIEDZENIE, ŻE SILNIKI FIATA NIE CIEKNĄ - ONE ZNACZĄ SWÓJ TEREN
~TB
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Wypada znakomicie. Auto za śmieszne pieniądze, tanie bardzo w utrzymaniu, duże i pojemne, zrywne i całkiem estetycznie wyglądające. Jeżeli ktoś(jak np. ja) przełamie jakiś stereotyp krążący o Fiacie to będzie z niego bardzo zadowolony. No i absolutnie zero rdzy na tym aucie.
~sacrofago
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
duży wygodny wóz z drobnymi mankamentami( zawieszenie,przeniesienie napędu,pierdoły typu cz,klamki) i zaletami jak mocny silnik,pakowność i przede wszystkim cena
~sacrofago
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
w miarę dużę pakowne auto z mocnym choć niezbyt osczędnym jak na dzisiejsze czasy dieslem,Na rodzinę 2+2 polecam za takie pieniądze-mi się trafił egzemplarz z niedużym przebiegiem
~lh oswald
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Niezłe auto za te pieniądze.Bardzo mocny silnik ,ale z dużym pragnieniem ,można zapomnieć o wspominanych przez innych 5,6 litrach nawet na trasie.
~pawi23@o2.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Ogólnie auto jest w porządku. Bardzo dobra jest blacha podwójny ocynk. Auto stoi pod chmurką odkąd od 3 lat: poprzedni właściciel tak miał i ja i 0 rdzy.
~mariusz
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
poprzedni właściciel żałował, że sprzedaje - ja się cieszę, że kupiłem. Auto nadaje się do ciężkiej pracy. Mi posłuży jeszcze długo
~mariusz
~norky16
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Za ta kase nie kupisz żadnego lepszego autka. Poprostu godny polecenia- ja narazie nie mam zamiaru go zmieniać
~Zbyszek
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
myślałem o japońcu, ale trafił się fiat w dieslu okazyjnie, wyposażenie pełne skóra, silnik JTD, klima automatyczna, kombi
Fiat Marea Weekend