Lista ocen Fiat Marea Weekend 2.4 TD 125KM 92kW 1996-1999 (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek T.
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Poki nie rozbilem nie dzialo sie nic. Po naprawach jezdzi jak szalona (znowu) :)Naprawy potrafia zaskoczyc (moga byc bezsensownie tanie ale i cholernie drogie jesli chodzi o klime czy cos podobnego)
~mariusz
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
drobnych usterek jest sporo. Uszkodzone podgrzewanie szyb, przyciski opuszczania szyb były do poprawienia bo odpadły, klamka mi pękła od strony pasażera
~mariusz
~TB
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Plastiki trzeszczą, przepalają się dość często żarówki od świateł i zapieka hamulec ręczny. Poza tym nic mu nie dolega a użytkuje je 2 lata
~mariusz.korz@wp.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
PSUJE SIĘ I TO DOŚĆ CZĘSTO NAJCZĘŚCIEJ ELEKTRONIKA, NIEDOMYKAJĄCE SIĘ SZYBY, CENTRALNY ZAMEK. ZAWIESZENIE PRZÓD I UKŁAD ZASILANIA PALIWA (ZAPOWIETRZA SIĘ)
~Morf
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
zrabiłem nią 10000 w nieczłe 3 miesiące i jedyną awarią było zblokowanie się odcięcia zapłonu, bo poprzedni właściciel na szybkości demontował alarm.
~Paweł
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Co by nie było-tłucze się czy nie - zawsze odpali i można jechać. Na mokrej nawierzchni coś piszczy przy silniku - zawsze.
~sacrofago
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
gasnące i zapalające się oświetlenie deski i podświetlenie sterowania szybami el.
~tolo 39
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
wachacze wymieniam co 35 tys.ale robie to sam i są tanie.
~pawi23@o2.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Podświetlanie przycisków od szyb, raz działa raz nie.
Fiat Marea Weekend