Lista ocen Fiat Marea Weekend 2.4 TD 125KM 92kW 1996-1999 (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariusz.korz@wp.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
ZAWIESZENIE PRZÓD TO POMYŁKA SZCZEGÓLNIE NA POLSKIE DROGI, WAHACZE, ŁĄCZNIKI STABILIZATORÓW PRZECIĘTNIE CO PÓŁ ROKU. NIE KUPUJ TANICH BO BĘDZIESZ WYMIENIAŁ JE JESZCZ CZĘŚCIEJ. HAMULCE OK JAK MASZ WERSJĘ HLX TAM JEST EBD CO MYŚLI ZA CIEBIE JAK MA MARYSIĘ ZATRZYMAĆ
~Radek T.
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Moja Marysia ma dosc sztywne zawieszenie (w miescie na nierownosciach moze byc srednio). Na trasie bardzo dobrze sobie radzi. Jak ktos chce przewozic cos b.ciezkiego w bagazniku, to zalecam zmiane sprezyn.Moga okazac sie niewystarczajace.
~pawi23@o2.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Auto dobrze się prowadzi. Zawieszenie jest stanowczo za słabe. Po kupnie robiłem przód i po ok 25 tys znów musiałem robić, części zawieszenia jak w modelu 1,9 a tu jest 2,4 który jest cięższy. Na szczęście części tanie:)
~TB
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Nie zachwyca i jest twardy ale za to śmiesznie tani w naprawach, Wahacz kompletny nowy można dostać za 85 zł i na 3 lata starczy. Pozostałe elementy dużo tańsze.
~mariusz
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
trochę tłucze, ale mam tuleje wahacza do wymiany. Koszt nie jest wysoki bo już lewy wymieniłem, czas na prawy. Wspomaganie działa bez zarzutów.
~mariusz
~sacrofago
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
twarde zawieszeenie, na zakrętach lekko podsterowne, awaryjne ( wachacze wymieniane w całości) ale nie za drogie chyba że ktoś woli ASO
~Paweł
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Niestety jak można się do czegoś przyczepić to do podwozia. nie tumi należyci drgań, szybko się psują elementy zawieszenia a części sa drogie.
~Jaro6368
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Mogłoby być lepiej, ale dobre opony to połowa sukcesu. Jak wyremontuję zawieszenie to będzie w dechę.
~piter88@op.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
dobrze trzyma sie drogi chociaż na dziurawych drogach szybko sie zużywa zawieszenie z przodu
Fiat Marea Weekend