Lista ocen Fiat Marea Weekend 2.4 TD 125KM 92kW 1996-1999 (15) - Widoczność

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariusz
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
W hondzie miałem problem z parkowaniem do tyłu. Tutaj w lusterkach widać cały tył auta mimo że są mniejsze. Lusterka sterowane elektrycznie i podgrzewane co daje duży plus
~mariusz
~TB
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Jak to w kombi. Grube słupki czasem przeszkadzają ale nie ma co marudzić. Szyba przednia i tylnia są dość duże więc wszystko dobrze w tej kwestii.
~pawi23@o2.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Widzę wszystko:) Trzeba się przyzwyczaić do lusterek na początku trochę małe ale już jest oki. Trzeba wyczuć auto bo jest długie.
~mariusz.korz@wp.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
TO JEST BARDZO MIŁO. ZA GRUBE PRZEBIE SŁUPKI, LUSTERKA BOCZNE I WSTECZNE OK. BARDZO PARUJĄ SZYBY I CIĘŻKO TĄ PARĘ USUNĄĆ
~Radek T.
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
dla niskich osob moze byc problemem cofanie. Jednakze regulowany w pionei fotel ulatwia sprawe.
~Solek
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Widoczność dobra, żadnych problemów podczas cofania / zawsze są el. lusterka:) które można obnizyć /.
~Zbyszek
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
trochę przedni słupek mi przeszkadza, ale mam ją krótko i może nie odzwycziłaem się od starego samochodu
~jarek
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
z przodu ok z tyłu trzeba sie przyzwyczaić

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Troche za szerokie słupli przy szybie przedniej
Fiat Marea Weekend