Lista ocen Fiat Multipla I 1.6 16V 103KM 76kW 1998-2004 (74)

2,9
~inż.
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Świetny pomysł na samochód!! Mierne wykonanie. Ciągłe usterki wymagające pracy i pieniędzy. Kupiłem multiple ojcu a później sobie. No cóż pomyślałem, że sobie ją zrobię. Więc zacząłem ją robić i co trochę wychodziły nowe rzeczy. I tak więcej pracy, więcej pieniędzy i ogarniać mnie zaczęła irytacja. Przyjrzałem się rozwiązaniom i stwierdzam, że nie chce już ją jeździć. Trzeba w nią włożyć dużo kasy i czasu. Wcześniej miałem japończyka i to był...
~tombrzoz@wp.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
autko świetnie się prowadzi, mimo swych rozmiarów, wspomaganie kierownicy jest fajne miękko chodzi i nie czuć dziur na kole kierownicy, nawet kobieta da sobie rady, przy długich trasach żadnego zmęczenia jazdą, silnik dość żwawy, choć to nie rajdówka to dość dobrze sobie radzi wśród innych aut, przyspieszenie dość dobre
~pazzo@op.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
dobre tanie pakowne auto bez zaufania innych bo to fiat a tak naprawde to samochod jak kazdy inny kazdy sie psuje chyba ze sie nic nie robi az sie calkiem popsuje
~AdamQak
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Na razie escort kombi mi wystarczy ale powoli mam swiadomosc ze niekiedy mam potrzebe przewozu wiecej niz 4 osob, a przy 4 osobach u siebie sprzydal by sie wiekszy bagaznik, biorac pod uwage rozmiary Multipli o ktorych wyzej pisalem jak za caloksztalt daje 5-. Czegos mi brakowalo ale nie potrafie napisac czego...
~stk4@wp.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Uważam że jest to bardzo dobry i wygodny samochód. Jak na fiata w miarę niezawodny. Trzeba się przyzwyczaić do gabarytów (większa szerokość), trochę trudniej się parkuje, ale po przyzwyczajeniu się nie odczuwa się dyskomfortu. Bardzo wygodnie się prowadzi, doskonale trzyma się drogi, świetna widoczność. Z zewnątrz nie wygląda może okazale, ale za to jak się wsiądzie do środka, to od razu zmienia się zdanie. Można się w tym aucie zakochać....
~fiat_multipla@op.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Doskonałe auto rodzinne, popieram zorganizowanie się w Klub posiadaczy Multipli. Mam nadzieję że coś z tego wyjdzie.
~RAKUS1
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Fiat Multipla--auto to bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło,dużo miejsca w środku, ciche, jak dla mnie wielki plus, że drążek skrzyni biegów znajduje się przy kierownicy oraz 3 fotele z przodu.
~umm572@wp.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Konkurencyjna cenowo alternatywa dla wszystkich którzy musza przewozić 6 osób. Trochę szokujący i odstraszający wygląd jest zmyłką gdyż dopiero po przejechaniu kilkuset kilometrów można ocenić wszytkie jego zalety i cechy. Miło też na trasie spotkac imiennika. Przydałby się klub użytkowników tego auta i jego porzednika czyli pierwszej wersji Multipli opartej na Fiacie 600
~Mario
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
kiedy samochód jest nieobciążony, to uwzględniając jego masę 1370 kg i stawiany opór powietrza, rozpędza się w rozsądnym czasie. Jednak kiedy jedzie 5-u dorosłych samców, na paliwie LPG i włączonej klimatyzacji, to sytuacja diametralnie się zmienia. Na dojazdy do pracy oraz na spokojne przejażdzki rodzinne wystarczający. (Silnik)
3,7
~warto rozważyć zakup Multipli
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Multipla to auto bardzo sympatyczne, po pewnym okresie na oswojenie się z jej urodą można je polubić. Problemem jest awaryjność, szybkie zużywanie elementów zawieszenia, w pewnym momencie np. pękł kolektor wydechowy.