Lista ocen Fiat Multipla I 1.6 16V 103KM 76kW 1998-2004 (25) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tombrzoz@wp.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
poszedł przegób prawej półosi, ale po trochu to ja się do tego przyczyniłem, zbyt gwałtownie chciałem ruszyć no i niewytrzymał, całkowity koszt naprawy 300pln, uwaga na części i na sprzedawców, próbował mi wcisnąć część z marei- twierdził, że pasuje-nieprawda multipla to auto odmienne od innych w każdym calu, pasują tylko orginały, na rynku do tego modelu jest bardzo mało zammienników
~inż.
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Więc tak: - skrzynia biegów (trwałość FSO) Porażka - wahacze - niebezpieczeństwo !! - mechanizm różnicowy - (trwałość FSO) Porażka - rozrząd ( trwałość troszkę większa jak FSO ) - drążek zmiany biegów (może zostać w ręku)
~bednara
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
ja trafiłem akurat na auto gdzie zaczęło lecieć wszystko sprzęgło rozrusznik alternator poza tym idzie wytrzymać dość drogie tylne zawieszenie na szczęście robi się rzadko a przednie zawieszenie raz na rok ale to koszt 300 PLN
~Multipla_2006 Jarek
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
ROZRZĄD TRZEBA PILNOWAĆ NAJLEPIEJ CO 50 000 KM BO DWA RAZY MIAŁEM KŁOPOTY RAZ POWAŻNE ZAWORY PRZY ODPALANIU TRZEBA POCZEKAĆ AŻ POMPA NAPOMPUJE PALIWA INACZEJ NIE RÓWNO PRACUJE PRZY STARCIE
~umm572@wp.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
W zasadzie tylko tankować, sprwadzać olej i systematyczne przeglądy a auto nie stwarza problemów. Jedyna dość uciążliwa usterka która mi sie przydażyła to zacinanie sie zewnętrznych klamek.
~Artur
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
zawieszenie przednie za DELIKATNE, drążki i belka po 40-60 tyś, tłumik SPALONY po 70 tyś, reflektor pękł chyba od przegrzania i wody, Tapicerka za bardzo się wyciera-przeciera
~Byniek
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
źle ale pewnie to wina przebiegu i LPG; wymieniłem:alternatr, sprzęgło (poprzedni właściciel też), 2 wtryski teraz coś szwankuje układ zapłonowy
~RAKUS1
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Co do poważniejszych usterek to miałem kłopot z uszkodzonym czujnikiem położenia wału i tylko tyle.
~seb-q
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Wynik dobry , wg mnie normalny przy normalnym użytkowaniu samochodu.
Dziennik kosztów dla Fiat Multipla I 1.6 16V 103KM 76kW
11,2
~pazzo@op.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
to wszystko wymienilem poniewasz chcialem ja pojezdzic i jezdze i jest ok