Lista ocen Fiat Multipla I 1.6 16V 103KM 76kW 1998-2004 (28) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AdamQak
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
jak na wymiary auta mam wrazenie ze nikt nie wygospodarowal wiecej na 4 metrach, sam mam Escorta kombi ktory ma 4,3metra miesci tylko 5 osob i ma 460dm3 do rolety, Zafira miesci niby 7 osob ale praktycznie bez bagaznika a jest wyraznie dluzsza, scenic i spacestar tylko 5 osob slowem 5
~pazzo@op.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
duża lecz bagażnik troche za mały ale przewoziłem już dużo rzeczy na pokładzie był tylko fotel kierowcy !!! (2 przednie odkręcone) to kazdy sie dizwił że przyjechałem takim autem po towara potem zdziwiony jak to wszystko weszło?? jeszcze nieraz mam box na dachu
~RAKUS1
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Trzeba przyznać, że przestrzeni z przodu jak i dla pasażerów bardzo dużo co jest wielkim plusem tego auta. Natomiast mniejsza jest pakowność bagażnika ale jak jest się sprytną osobą i z tym można sobie poradzić.
~tombrzoz@wp.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
jestem osobą dość rosłą, fotel kierowcy maksymalnie do tyłu a i tak pasażer z tyłu ma dużo miejsca na nogi, a co do bagażnika-mi wystarcza, ostatni wypad nad morze, pięć osób zapakowaliśmy się bez problemu
~stk4@wp.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
No tu to jest bezkonkurencyjne. Każda osoba ma swój pełnowymiarowy wygodny fotel. Może troszkę mniej wygodnie jest pasażerowi w środku w przednim rzędzie, ale za to panuje tu bardzo swojski klimat do rozmów.
~inż.
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Pomysł na samochód rewelacyjny. Przestrzeń dla każdego. Dwa rzędy trzech siedzeń. Jak wcześniej wspomniałem pomysł rewelacyjny.
~warto rozważyć zakup Multipli
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
sześciosobowa rodzina się bez problemu mieści, miejsce z przodu po środku jest naprawdę pełnowymiarowe.
~Artur
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
fakt środkowy przedni mało na nogi i DLACZEGO NIE można przesuwac przednich foteli, ani rozkładać ich
~fiat_multipla@op.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Tym samochodem trzeba się przejechać, słowa nie są w stanie wyrazić odczuć (oczywiście POZYTYWNYCH)
~kruczek@idea.net.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
nie ma lepszego samochodu, wiozlem nim drzwi wejsciowe do domu i trzech pasazerow jednoczesnie...