Lista ocen Fiat Multipla I 1.6 16V 103KM 76kW 1998-2004 (28) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bednara
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Nawet gorące dni bez klimy idzie wytrzymać dość dobra wentylacja przy lekko uchylonych oknach w pracy jeżdżę fordem fusionem tam mam klimę i zawsze ją włączam bo bez niej jes nie do wytrzymania a w multipli jak jechałem na wakacje z dziećmi nawet one nie marudziły
~fiat_multipla@op.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Dosyć szybko się nagrzewa, klimatyzacja OK! ale trzeba o nią dbać (raz na rok wymiana filtra przeciwpyłkowego, dezynfekcja, i uzupełnianie czynnika chłodzącego u układzie), szkoda że na Polskę nie przewidziano automatycznej klimatyzacji.
~RAKUS1
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
W moim aucie nie ma klimatyzacji tylko nawiew. Natomiast jest on o niebo lepszy niż jak miałem w Oplu Astrze. Jestem mile zaskoczony.
~pazzo@op.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
troszkę za słaba na tył ale ogólnie ok szyba przednia czasem paruje ale to też jest wina filtra kabinowego lub ustawienia na obieg zamkniety
~warto rozważyć zakup Multipli
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
latem bez klimatyzacji jest ciężko, a sama klimatyzacja obciąża silnik (1.6) i przy dużym gorącu jest niewydolna.
~inż.
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Układ wentylacji działa bez zarzutu. W lato chłodzi w zimę grzeje. Nic dodać nic ująć.
~tombrzoz@wp.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
zimą przyjemne ciepło, autko bardzo szybko się nagrzewa, latem, klima serwisowana działa bardzo sprawnie.
~stk4@wp.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Zimą szybko się nagrzewa. Latem przy dużych upałach i bez klimy trochę trudno ochłodzić. Ale nie narzekam.
~AdamQak
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
za krotko uzytkowalem zeby miec jakies wlasne zdanie, kolega jako wlasciciel nie narzeka
~seb-q
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Duża przestrzeń nie oznacza złej wentylacji.Brakuje tylko nawiewów dla pasażerów.