Lista ocen Fiat Multipla I 1.9 JTD 115KM 85kW 1998-2004 (13)

~-ShaMaN-
Minivan 1.9 JTD 115KM 85kW
Mimo kilku wad, mogę z ręką na sercu polecić to auto do wykorzystywania w każdej dziedzinie zawodowej i życiowej. Po wyjęciu tylnych foteli podłoga jest jak stół i można sobie robić tam wszystko, dosłownie, a i na taxi się przyda, bo zawsze jeden człek więcej jakby nie patrzeć. Ekonomia na dobrym poziomie, przestronność i spora widoczność oraz mocna blacha i tylko aż 6 poduszek w tym kurtyna powietrzna i poduszki dla tylnych pasażerów mówią...
~muha ha
Minivan 1.9 JTD 115KM 85kW
auto bardzo pakowne, po wyrzuceniu 2 siedzen z tyłu mam olbrzymia przestrzen ladunkowa i ciagle 4 fotele, duzym plusem jest mozliwosc wsiadania z kazdej strony - dzwignia w desce, wygoda w trasie i nawet wmiescie mimo ze jest to auto szerokie nie ma problemu z parkowaniem
~weeek@o2.pl
Minivan 1.9 JTD 115KM 85kW
z małym minusem za kiepskie podwozie ale przy naszych drogach tochyba tylko kamazy są mocniejsze. Poza tym wygląd rewelacja - jedyny problem to to że znajomi poznają mnie z daleka a ja ich nie :)
~TERENOWA PODNIESIONA ORUROWANA MULTIPAK.
Minivan 1.9 JTD 115KM 85kW
JA NIE OSZCZĘDZAM AUT JAK ZE MNĄ TYLE PRZEJECHAŁA TO WAM PRZEJEDZIE 6MILKM NAWET W SERWSIE SIE DZIWIĄ ZE ONA JESZCZE JEDZIE BO MAŁO CO W NIEJ WYNIENIAM WEDŁUG INSTRUKCI PO 5 LATACH WIĘKSZOŚC ELEMENTÓW EKSPLOATACYJNYCH I PŁYNÓW NADAL PROSTO Z PRODUKCI.
~Maciej
Minivan 1.9 JTD 115KM 85kW
Jak na tak mały silnik to sprawuje się naprawdę dobrze. Jest bardzo elastyczny i miękko przyspiesza nawet przy niskim biegu i stosunkowo małej prędkości. (Silnik)
~bratmat
Minivan 1.9 JTD 115KM 85kW
Powiem szczerze że myślałem że będzie lepiej. Ale podobno diesle tak mają (Silnik)
~ShaMaN_Lodz
Minivan 1.9 JTD 115KM 85kW
Dziwne, ale wyjątkowe i sąsiad takiego miał nie będzie! :D
~koba
Minivan 1.9 JTD 115KM 85kW
Kiedyś facet na myjni chciał mnie skasować jak za dostawczaka, mówię, że to auto osobowe, on na to, żebym następnym razem te szyby sobie sam wyczyścił... Widoczność w każdą stronę jak w akwarium!!! (Widoczność)
~czang 2007
Minivan 1.9 JTD 115KM 85kW
w miarę tani serwis + części,elastyczny silnik a co dla mnie ważne ładuję 500kg+3osoby iw drogę.
Dziennik kosztów dla Fiat Multipla I 1.9 JTD 115KM 85kW
6,4