Lista ocen Fiat Multipla II (15) - Silnik

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hubert
Minivan 1.9 JTD 120KM 88kW
Silnik ustawiony tak jak by się jechało busem a nie osobówko. Jakiś przypływ mocy czuć dopiero przy 3000 od/min. Osobiście zdecydowałem się do zmiany mapy i podniosłem moc do 150 km (seryjnie w alfach ten sam silnik ma 180 km) i ustawienia by turbina zaczęła brać od 1700 obr. Dopiero auto zaczęło zachowywać się całkiem fajnie. Spalanie: Dojazdy do pacy ok. 10 km w jedną stronę (6 świateł, 1 rądo): 5.8 - 6.2 l/100 km. Trasa (Między wioskami...
~corwin
Minivan 1.9 JTD 115KM 85kW
Głośny, toporny ale dzięki temu mało awaryjny silnik. Całkiem żwawy, nieźle sobie radzi z masą auta. Ze świateł nie ma większych problemów odjechać jako pierwszy, zapakowany pod sufit nie marudzi, że ma więcej pracy tylko jedzie. Jeszcze nie jechałem z przyczepą ale raczej też nie będzie narzekał.
~Maciek K.
Minivan 1.9 JTD 120KM 88kW
mistrz ekonomii 5,5L spokojnie do 6,5L małe szaleństwo do prędkość 196km/h na autostradzie w Niemczech ale obrotów silnika już brakowało więc bardzo krótko, w porównaniu z MULTIPLĄ I w środku panuje doskonała cisza
~wm
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
przy 200 tys. przebiegu padła uszczelka pod głowicą... po naprawie, która kosztowała mnie prawie 1800 zł silnik pracuje nierówno - mechanik nie wie dlaczego
~olek1972
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Niezbyt dynamiczny i głośny powyzej 110 km/h, ale ogólnie w miare ekonomiczny * zuzucie srednie gazu 10,5 litra) i jka do tej pory niezawodny.
~Kastor Polska
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
padaka, remont rozrządu po 30 tys, to tylko włosi potrafią tak zrobić, juz tawrija była lepsza
~wojtechpw@wp.pl
Minivan 1.9 JTD 120KM 88kW
Jest naprawdę dobry. Wystarczająca elastyczność i przyspieszenie.
~Mieczyslaw
Dużo za słaby. Na gazie wytrzymał 300 kim. Szacun
~lukskajwoker
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
dodałbym parę koników ze względu na masę
~erwin
Minivan 1.9 JTD 120KM 88kW
dwa razy w remoncie, to włoski szrot