Lista ocen Fiat Palio I Weekend 1.4 71KM 52kW 1997-2003 (70)

3,8
~adasko.simr
Weekend 1.4 71KM 52kW
Dobre, tanie w ekslpatacji auto rodzinne i do małego biznesu. Ma spory i regularny bagaznik. Mogę go polecić naprawdę :)
~inhaky
Weekend 1.4 71KM 52kW
samochod idealny do traktowania go jako samochod do bardzo brudnej roboty typu wozenie cegiel kamieni szaf, mebli wszelkich psa nad rzeke, drzwi, okien i paru innych rzeczy. w tym sprawdza sie idealnie. jesli ma to byc samochod rodzinny na dlugie wyprawy to odrradzam - kiepskie wykonanie komfort zaden sporo pali. nie jest tak usterkowy jak mozna by sie spodziewac:) kupilbym ten samochod po raz drugi ale tylko dla tych rzeczy ktore opisalem...
~kostowski
Weekend 1.4 71KM 52kW
Na pierwsze auto może być tylko trochę za duże, nigdy mnie nie zawiódł, zawsze szybko odpala w zimę, moja wersja to "bieda edition" :D brak klimy wspomagania elektrycznych szyb i poduszek powietrznych, posiada u mnie instalacje gazową i strasznie czuć spadek momentu silnika(spada elastyczność silnika) przy przyśpieszaniu np z 50 do 60 na 4 biegu, ale jeżeli chodzi o mocniejsze przeciągnięcie obrotów :P to na gazie tylko trochę gorzej się zbiera
3,2
~Munia
Weekend 1.4 71KM 52kW
Ogolnie super auto do tyrania i dla osob nie majacych wygorowanych ambicji . Jest lepsze niz sie wydaje czego nie moge powiedziec o swoim prywatnym A4 avant , bedacym kompletna klapa finansowa [oddam w dobre rece pol darmo]
3,2
~tadeuszantoniak1@wp.pl
Weekend 1.4 71KM 52kW
Za mała moc do wagi olej wymieniajcie co 10-12 tys. Pasek rozrządu też ok.80 tyś. W skrzyni biegów chociaż co 50tyś. trzeba regulować w nim zawory. Ogólnie jest to jednostka nie zawodna.Wycieki oleju z pod pokrywy zaworów -załóż dodatkowo podkładki na szpilkach i daj trochę silikonu na uszczelkę. (Silnik)
3,7
~HHA
Weekend 1.4 71KM 52kW
Wolę dać wyższą końcową ocenę ponieważ nigdy samochód mnie nie zawiódł. Byłem kilka razy w Alpach na nartach 2 strasznie długie wyjazdy po Europie i nic. Nic się nie stało. Od zatankowania europejskiej benzyny Palio nagle zaczeło się ożywiać.Z niczym nie było problemów.
2,7
~harum
Weekend 1.4 71KM 52kW
Samochód dobry do pracy. Wygoda średnia choć dużo miejsca w środku. Nieekonomiczny ale tanie części i sam samochód. Poprostu typowy FIAT.
3,4
~Piotr Dęblin
Weekend 1.4 71KM 52kW
Za mała jednostka napędowa do masy samochodu, silnik 1,4 nietypowy w polsce, części ciężko dostępne. W serwisie fiata owszem - ale bardzo drogo, uwielbiają bogatych klientów.
~Misiu
Weekend 1.4 71KM 52kW
Auto tanie w zakupie, ceny części umiarkowane, blacha ocynk, tankować LPG i jeździć.
3,6
~noip@wp.pl
Weekend 1.4 71KM 52kW
1998r - pierwszy właściciel wersja podstawowa 102 tys.km plusy:-bardzo pakowny, łatwy do załadowania, wytrzymały i uniwersalny samochód, praktycznie nie rdzewieje, tani serwis i dobra dostępność tanich części,zadziwiająco wygodny, nikt go nie ukradnie. Minusy: bardzo ślamazarny silnik, duże zużycie paliwa - 8l trasa nawet powyżej 11l w trasie. dosyć słabe hamulce gdy samochód obciążony. Lubię go i używam częściej niż C5 !
Fiat Palio I Weekend