Lista ocen Fiat Palio I Weekend 1.4 71KM 52kW 1997-2003 (35) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tadeuszantoniak1@wp.pl
Weekend 1.4 71KM 52kW
Przy spokojnej /do 100km./ jest dobrze.Ta jednostka napędowa 1.4 ma dużo pracy także może w moim spali nawet 10L. częsci taniocha, sam naprawiam. Pękający alternator -wada fabryczna-nie naciągać paska aby tylko nie piszczał dłużej się jeżdzi. Jak się samemu nie potrafi naprawiać to nie kupujcie -zawsze jest jest co przy nim do roboty.
~inhaky
Weekend 1.4 71KM 52kW
przy przebiegu blisko 200000 jestem dla niego wyrozumialy i przyjmuje to ze pali jak smok. ceny przegladó i serwisu sa bardzo male do przelkniecia chyba dla kazdego. spalanie w trybie mieszanym to jakies 11-12 litrów. miasto bez problemow 15 a w trasie ponizej 10 nie ma co liczyc. przyznaje ze jezdze dosc szybko i dynamicznie ale sa oszczedniejsze samochody
~HHA
Weekend 1.4 71KM 52kW
No tu już jest gorzej. Pomiędzy 5,5-6 jak się jedzie 90km/h powyżej np 120km/h to już dochodzimy do 7l. W mieście mam przeważnie 9L. Wszystko jednak zależy od paliwa. Jak jest Shellowskie to pali mało (miasto 8L). Jak tankuję na taniej stacji i może mi palić ile chce.
~Misiu
Weekend 1.4 71KM 52kW
W tej kwesti wyrażę się następująco. Mam to auto od 0 km i nie mogę pojąć jak komuś ten silnik spala np. 10l/100. Prawdopodobnie jest tam połowa rzeczy "zesrana". Mi to auto pali średnio 8l/100 i to G A Z U Panowie i Panie!!!
~Munia
Weekend 1.4 71KM 52kW
Auto dużo pali ale na gazie da się to przełknąc. Ceny pozornie drogie ale zamienniki już nie . Koszty robocizny ze wzgledu na prostote mechaniczna zerowe ...byle nie w serwisie . Tam jezzzuuu drogi -ogłupieli .
~adasko.simr
Weekend 1.4 71KM 52kW
No troche pali, mam gaz i tak średnio wychodzi 11 litrów, w trasie 9-10 góra. Przy mocnym ekspolatowaniu w mieście bierze 13-14 litrów.
~tadeusz
Weekend 1.4 71KM 52kW
Silnik 1400 cm a ŚREDNIO !!! pali 10,5 litra benzyny Pb95 na 100 km ... w miescie mozna zejsc ponizej 15 litrow ... na trasie zamyka sie w 8
~hasky
Weekend 1.4 71KM 52kW
na gazie można wytrzymać, ceny części są porównywlne do innych marek, naprawy robię sam albo w zaprzyjaźnionym warsztacie
~piotrkucia@o2.pl
Weekend 1.4 71KM 52kW
Niskie zużycie paliwa w miescie do 7.5 litra, trasa nawet do 5.5 ceny przegladow atrakcyjne, napraw.. jakich napraw??
~harum
Weekend 1.4 71KM 52kW
Nie jedzie i chla jak smok. Mi w mieście 10-11 w trasie 8, ale słyszałem, że potrafi nawet spalić 15/100.
Fiat Palio I Weekend