Lista ocen Fiat Palio I Weekend 1.4 71KM 52kW 1997-2003 (31) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adasko.simr
Weekend 1.4 71KM 52kW
Przynajmniej u mnie jest źle. O trzeszczącej dwójce można juz chyba książkę napisać. Ja mam jeszcze problem z piątką i wstecznym, wchodzą bardzo opornie - a to za sprawą archaicznych rozwiązań jakimi są linki, które łatwo się brudzą i trzeba je czyścić, ale żeby to zrobić to najlepiej byłoby je wyjąć, niestety konstruktorzy chyba zbytnio nie mysleli i aby to uczynić musimy wyjąć osłony z nad tłumików i katalizator (horror). Więc pozostaje nam...
~tadeuszantoniak1@wp.pl
Weekend 1.4 71KM 52kW
Mało precyzyjna.Za długa 5 /60-130km./ .Ciekną uszczelniacze na półoskach-dużo przy tym pracy na warsztacie. Ale przy tym przebiegu nie ma co się dziwić -z pod każdego kapie.
~harum
Weekend 1.4 71KM 52kW
Skrzynia nieprecyzyjna, biegi czasem nie wchodzą, przełozenia dobrane tak, że od 70-80km/h trzeba już jechac na 5.
~mamert1313@wp.pl
Weekend 1.4 71KM 52kW
Przełożenia dobrze dobrane, biegi dobrze wchodzą , mam tylko problem z trójką bo trochę przeszkadza blokada skrzyni biegów
~Robin
Weekend 1.4 71KM 52kW
za krótka - jazda pow. 100 km/h nie jest przyjemna bo silnik pracuje na b. wysokich obrotach
~HHA
Weekend 1.4 71KM 52kW
Dość głośna ale wszystkie fiatowskie skrzynie tak pracują. Szumią dośc znacznie ale się nie rozsypują !
~kostowski
Weekend 1.4 71KM 52kW
Według mnie skrzynia ma dobre przełożenia, 85km/h na 2 biegu jest dobrym wynikiem :D
~inhaky
Weekend 1.4 71KM 52kW
troche zbyt dlugi skok, wsteczny czasem chaczy, niezbyt precyzyjna
~Skinder
Weekend 1.4 71KM 52kW
Wporządku, lecz przy zmianie na 2 czasami sprzypi ale jest bardzo dobra!
~Munia
Weekend 1.4 71KM 52kW
Średnia -lepsza niż w vw polo ,nieporównanie lepsza niż w felicji .
Fiat Palio I Weekend