Lista ocen Fiat Palio I Weekend 1.4 71KM 52kW 1997-2003 (35) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Munia
Weekend 1.4 71KM 52kW
OOO wielki plus . Oki-trzesie i trzeszczy ale wyczuwalność samochodu to coś czego niemcy za chiny ludowo-demokratyczne nigdy nie pojmą [pewnie dlatego muszą tyle elktroniki montować do aut sportowych hihihi niemieckie auto to szajs za duże pieniąchy]
~kostowski
Weekend 1.4 71KM 52kW
Nie jest rewelacyjny do dużych prędkości, przynajmniej u mnie są małe bicia na kierownicy przy prędkości około 140km/h ale to głównie na nierównej nawierzchni, w moim modelu akurat brak wspomagania,
~tadeuszantoniak1@wp.pl
Weekend 1.4 71KM 52kW
Tylko ze wspomaganiem. Łożyska po 100tyś do wymiany/tylko przód trzeba robić na warsztacie/ Tył do kupienia jest razem z piastą. Szybko wybijają się gumy na drązku stabilizatora.
~adasko.simr
Weekend 1.4 71KM 52kW
Poza tym że musiałem wymienić tylne sprężyny bo pękły ale było to z mojej winy to jest ok. 170 tyś przejechane i amory są seryjne, komfort podrózowania tez na dobrym poziomie.
~inhaky
Weekend 1.4 71KM 52kW
przod czasem potrafi uciekac na szybszym zakrecie, raczej jest trwały, wymiana lacznikow stabilizatora, wahaczy co mniej wiecej 50000km.
~hasky
Weekend 1.4 71KM 52kW
szykuję się do wymiany swożnia i tylnych sprężyn, które kupiłem nowe za 60 zł/szt ale patrząc na nasze drogi to nic nadzwyczajnego
~gralu
Weekend 1.4 71KM 52kW
pierwszy samochód bez wspomagania i dość pozytywne odczucia( trzyma się drogi, pełna kontrola )
~harum
Weekend 1.4 71KM 52kW
Układ jesdny trwały, ale twardy. Przechyla się na kazdym zakręcie. Czesto nadsterowny.
~mrurzy
Weekend 1.4 71KM 52kW
amortyzatory do wymiany po ok 130000 km elementy metaloeo gumowe i końcówki po ok 30000-40000 km
~Misiu
Weekend 1.4 71KM 52kW
Auto prowadzi się bardzo stabilnie, zwłaszcza po koniecznej ( 7 lat i przebieg ) wymianie na amory Kayaba.
Fiat Palio I Weekend