Lista ocen Fiat Palio I Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW 1997-2003 (29) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dexter
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
To po prostu zależy od tego, co się dzieje i w jaki sposób jest eksploatowane auto. Wiadomo, jak się z psem nieostrożnie obchodzić, ugryzie albo i zagryzie. Tutaj trzeba do niektórych spraw podchodzić tak jak do wizyty u dentysty. To prędzej czy później musi nastąpić. Chodzi o to, że koszty są powiększane przez konieczne naprawy rozrządu, oświetlenia. Paliwo zużywanie jest mniej więcej na tym samym poziomie co w FSO Polonezie a i to pod...
~Darek
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
moja paulina 1.6 V16 w cyklu mieszanym spala 10 litrów gazu,dodam że nie jezdzę na paliwie więc nie wiem ile spali. ostatnio w trasie 350km spaliła 8l/100km więc moim zdaniem jak na taki silnik i 4 osoby to nieżle. Potrafi zawstydzić nie jedno auto jeśli chodzi o przyśpieszenie. Od roku jeszcze i tylko wymieniłem końcówkę wahacza dolnego koszt 40zł plus 70zł wymiana ze zbieżnością. przy przebiegu 205tys km na gazie zero wycieków z silnika...
~602-355-824
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
wersja kombi pali znacznie więcej od wersji osobowych głównie LPG średnio 11/100 + 0,5 Pb =kilometrówka notowana od nowego do dziś ok. 215 kkm jazda bez oszczędności trasa 120-160 km/h miasto zdecydowanie dynamicznie ale płynnie raz była próba na trasie z nastawieniem na sprawdzenie min. jazda ok 85-95 km/h /było bardzo ślisko/ wyszło ok 8,5-9,0 lpg + mandat, tym razem dogonili. WIĘEJ NIE BYŁO...
~adt
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Ceny napraw... drogie! Napraw dużo, wiecznie jakieś pierdoły, ciągle coś się sypie, spalanie średnio 10,5 LPG, razem z dolewkami paliwa wychodzi ok 29gr/km Podane 7,6 to udało mi się raz w życiu, przy jeździe między tirami, bez wyprzedania i na dodatek z wiatrem w plecy
~kubussss
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Spalanie mogę powiedzieć coś o LPG. Miasto 12l, a na trasie przy spokojniej jeździe 90-100 km/h zejdzie do 8l. Ceny części niezbyt drogie, ale z niektórymi jest problem, trzeba długo na nie czekać. Przynajmniej to auto jest w stanie naprawić każdy mechanik
~hubikas1@poczta.onet.pl
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Poprzedni samochód miał silnik 1.3 i moc 58 KM i palił tyle samo co Palio 1.6 o mocy 100KM, więc według mnie bardzo dobrze, miasto do 8-9 litrów ( bez rakiety spod świateł ), trasa nawet poniżej 6 litrów
~krzysiek
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
na lpg od 9l do 15l na autostradzie odcinek 200km ze średnią prędkością 180km/h 13l a normalnie na trasie nie przekraczając 140 to 10l, części tanie tylko drobnych usterek dużo
~walek
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
ceny części dość wysokie, często brak wyboru pomiedzy orginałem a zamiennikiem naprawy w aso drogie i niestety mało skuteczne, odradzam przynajmniej gdańskie aso
~DAREK
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
przy oszczędnej i delikatnej jeździe może być ekonomiczny, serwis ogólnie dostępny, ceny częsci raczej nie wysokie.
~Prorok
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
ceny przegladow i napraw zdecydowanie za duze. drogie czesci. spalanie podaje w gazie
Fiat Palio I Weekend