Lista ocen Fiat Palio I Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW 1997-2003 (27) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dexter
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Nie jest to BMW 7L. Bardziej jest to samochód pomiędzy klasą kompaktową a segmentem B. 4 osoby swobodnie pojadą. Czasami można tylko się zetknąć rękami. Narzekać można z pewnością w momencie, kiedy trzeba jechać z dużą rozkładaną mapą, bo wtedy kierowca ma i przestrzeń i widoczność ograniczoną. Pewne jest jednak to, że nie może jednocześnie kierowca dłubać w radioodbiorniku i pasażer w tym samym czasie operować wentylacją. Przestrzeń na nogi...
~DAREK
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
siedzenia z przodu dobre a miejsca nie brakuje( mam 190 cm wzrostu), z tyłu troche ciasnawo, niezbyt szeroki samochód,przestrzeń nad głowami wystarczająca, można powiedziec, że dość wygodny.ZASADNICZA ZALETA TO WSPANIAŁY, OBSZERNY BAGAŻNIK z płaską podłogą, idealny przy zaladunku ciężkich przedmiotów.
~gokiepepe
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
jako tako i z przodu i z tyłu. wąskie siedzenia z przodu ze słabym trzymaniem bocznym co przy skłonnościach do przechyłów samochodu jest mankamentem. z tyłu tylko dwie dorosłe osoby. trzy sie powyduszają.
~za_szybki
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Rewelacja, mnóstwo iesja dla wszystkich. Siedzi sie wysoko i dużo widać. Perfect. W wielu lepszych samochodach jest dużo gorzej pod tym względem
~kubussss
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Auto idealne dla 4 osób, w piątekę nie polecam. Ale przyznam się jeżdziło u mnie w samochodzie 6 osób w środku i 2 "na kucka" w bagażniku - hehh :)
~baton208
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Mam 1,9 m i mieszczę sie spoko. Jako pasażer nie podróżuję ale moja piękniejsza połowa nie narzeka, a jeździ z naszą latoroślą z tyłu.
~Gugulek
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Po jego gabarytach można by się spodziewać czegoś więcej. Ale może to dlatego że mam 190 wzrostu...
~paolo0@poczta.onet,pl
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
dosc duzo miejsca. Za mala odleglosc do drzwi z lewej strony kierowcy/prawej pasazera.
~zagryz@poczta.onet.pl
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
nikt w rodzinie nie przekracza 85kg więc pełny luz, a i Teściowa w bagażniku sobie chwali ;-)))
~zbyniek7103
mam 195 cm wzrostu i się mieszczę, gożej mają pasażerowie za mną