Lista ocen Fiat Palio I Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW 1997-2003 (29) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dexter
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Dobrze pracuje jest elastyczna, czasem jednak pomiędzy 3 a 4 biegiem lekko haczy. Brak \"turbodziury\". Trochę trudne dla tych, którzy nie kupowali do tej pory samochodów spod znaku włoskiego producenta, będzie to, że aby włączyć wsteczny, konieczne jest podniesienie specjalnego pierścienia pod gałką zmiany biegów. Skrzynia pracuje elastycznie, jest dość cicha. Maluteńkie wręcz zużycie oleju do skrzyń
~za_szybki
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Do wieku 9 lat chodziła bez zarzuty. Po tym okresie straciła już swoją precyzyjność, ale wszystko działa bez zacięć czy zgrzytów. Jedyny minus to wsteczny, bo czasami trzeba 2 razy wysprzęglać, ale to nie problem.
~602-355-824
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
początkowe problemy z V później także z III rozwiązaniem problemu była wymiana wałków na wałki z rowkiem wzdłużnym jak w poprzednim posiadanym fiacie, oraz wymiana "kotwicy" wybierającej biegi - była odkształcona
~gokiepepe
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
przy spokojnej jeździe pracuje przyzwoicie ale przy próbie szybszej zmiany przełożeń i mocniejszym kręceniu silnika stawia opór wydając przy tym dziwne dźwięki.
~endrju26
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
skrzynia ok, choc stosunkowo czesto lecialo sprzeglo, ale nie wiem czy to wina auta, moja czy nieudolnego mechanika.
~adt
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Zestopniowana dobrze, bez zastrzeżeń, natomiast padł synchronizator z II, co raczej nie powinno sie zdarzyć przy przebiegu 40kkm
~walek
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
sma skrzynia ok. natomiast po14000 padły linki od sterowania biegami co utrudniało wybieranie biegów
~Prorok
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Jak to we fiatach. jedynka czasem ciezko wchodzi i wsteczny czesciej niz czasem;P
~Karo
2 zle wchodzi, albo wcale nie wchodzi, 5tka wchodzi bardzo zle
~dariuszsanwar
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Róznymi autkami jeżdziłem, tu chodzi jak na mnie ciut topornawo.....
Fiat Palio I Weekend