Lista ocen Fiat Palio II Weekend (117) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 133 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
ograniczniki drzwi przednich wysiadaja - strasznie sie tluka gdy sie wypracuja, siedzenia po 60 000 km - nitki wychodza z tapicerki, zatarla sie tuleja tylnej wycieraczki, ale naprawilem sam, bo po prostu zabraklo jej smarowidla, na przecietnej stacji paliw jest problem z zatankowaniem do baku - konstrukcja przewodu tlumi jej splyw do baku i kolba dystrybutora odbija!
~Arek
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
1) Niezamykająca sie popielniczka - plastikowe badziewie, 2) przatarta skóra pokrywająca na dole lewarek od dźwigni zmiany biegów, 3) wiecznie rypiąca tylna klapa przy otwieraniu - smarowanie pomaga na krótko, 4) Trzaski przy zamykniu drzwi przednich - wada ograniczników drzwi 5) Z relingów odchodzi farba. NA SZCZĘŚCIE WIĘKSZOŚĆ USTEREK USUNĄŁEM NA GWARANCJI
~miron
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
przejechałem już troche kilometrów i moja subiektywna ocena jest bardzo poprawna doskonały samochod dla mojej firmy, rodziny i dla mnie i oczywiście za taką kasę cieżko znaleźć u konkurentów polecam trzba tylko wybrać dobry servis ja juz taki znalazlem 140 km od domu jeżdże tak od kilku lat i jestem bardzo zadowolony POLECAM -ŁOWICZ-POLMOBLICH
~palio
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
tu również wrew zasłyszanym opiniom wcale nie jest źle,poza częściami które trzeba wymienić co jakiś czas klocki,tarcze nic się nie psuje,to może nie mercedes ale słyszałem o usterkach niemieckich aut produkowanych w ostatnich latach,kiedyś jeździłem vw polo potem oplem corsą ale ta niezawodniość to przeszłość niestety
~marber5@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
MOZE MAM GO JESZCZE ZA KRÓTKO JESZCZE NIC POWAŻNEGO NIE ROBIŁEM OPRÓCZ WYMIANY CYLINDERKA W TYLNYM KOLE BO LAŁ WYMIENIŁEM/DOKUPIŁEM PLASTIKOWĄ OSŁONĘ W PRZEDNIEJ LAMPIE BYŁA I ZNIKŁA KOSZT 50ZŁ POLECAM ZWIĄZAĆ JE DRUTEM DO ELEMENTU KAROSERII NAWET JAK SIE OTWORZY TO NIE SPADNIE I NIE ZNIKNIE
~And1WT
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
W tej kwestii mogło być lepiej. Jakość wykonania także na średnim poziomie. Za plus można uznać łatwość w naprawie tych że rzeczy. Np. częstą rzeczą są pękające przewody gumowe (szczególnie od filtra powietrza). Drugie to zawiasy drzwi, które trzeba często smarować.
~wojtek
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
up...we drobiazgi: wycieraczka tylnej szyby, plastikowy ślimak linki biegów itp.i uwaga na plastik na wycisku sprzęgła- (puścił w upał w W-Wie w korku na skrzyżowaniu- warto dołożyć metalową nakrętkę): naprawy we własnym zakresie- koszty razem (części)to ok. 50 PLN
~JS
Weekend 1.2 i 60KM 44kW
trudno powiedzieć przy tak krótkiej obsłudze ,ale zauważylem że przekaznik który załancza wycieraczkę na pierwszym biegu jest wyrażnie słyszalny imoże pokrywać się z pracą kierunkowskazu tak że niewiadomo czy kierunkowskaz jest wyłaczony czy nie
~Jurek
~sylwo28
Weekend 1.2 i 60KM 44kW
Niestety słabą stroną mojego auta jest elektryka - śniedziejące styki gdzie tylko się da. Efekt - ´znikający´ rozrusznik, światła itp. W 5-letnim aucie to spora przesada. Poza tym strzelające ograniczniki dzrwi, luźne zawiasy itp.
Fiat Palio II Weekend