Lista ocen Fiat Palio II Weekend (113) - Widoczność

Na liście zabraknie 137 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Antoni
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Bardzo dobra, niespotykana we współczesnych autach. Przy cofaniu nie trzeba żadnych kamer, czy czujników. Gdyby nie trochę zbyt małe lusterka i nieco przesłaniające widoczność słupki A, to byłaby maksymalna nota.
~And1WT
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Kierowca siedzi dość wysoko,a to za sprawą \"napompowanego\" siedzenia, niestety nie ma regulacji jego wysokości. Widoczność do przodu bardzo dobra, do tyłu trochę gorzej. Przede wszystkim za sprawą długości.
~kw120@tlen.pl
Weekend 1.2 i 60KM 44kW
słaba , zasłaniają szerokie słupki boczne oraz zła widoczność z przodu nie widać gdzie kończy się auto a z tyłu widoczność jest bardzo zła przydał by się seryjnie montowany sonar w zderzaku tylnym
~wooky@gazeta.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
W zasadzie nie mam nic do zarzucenia. Słupki przednie nie są zbyt szerokie, tył wiadomo gdzie się kończy, przód też dobrze widać, wiec problemów z parkowaniem nie ma.
~remiczek1@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
widocznosc super gdyby nie maly szczegol: przednie slupki w skrecie w lewo zaslaniaja cały zakret i nic kompletnie nie widac trzeba sie nagimnastykowac zeby cos zobaczyc
~andrzej.szymanskii@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Bdb nie przeszkadza mi nic no chyba ze ktos barzo mi to utrudnia(pasazer z boku który chce byc dobry i mowic mi o tym co sie dzieje na zewnatrz:)
~marber5@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
TROSZKE PRZESZKADZAJĄ BOCZNE SŁUPKI OGRANICZAJĄCE WIDOCZNOŚĆ DO PRZODU LUSTERKA BOCZNE MOGŁY BY BYĆ CIUT WIĘKSZE ALE OGÓLNIE JEST DOBRZE
~robertb_s
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Slupki przednie są grube, ale to kwestia bezpieczenstwa. Poza tym - bardzo dobrze, auto konczy sie zaraz za tylna szybą. dlatego nie lubię sedanów.
~fxjacek@interia.pl
Weekend 1.2 i 60KM 44kW
słupki boczne z przodu są bardzo szerokie, trzeba uważać na to, bo może się zdarzyć, że ktoś nam się za nimi skryje. W sumie to kwestia przyzwyczajenia
~Daniel
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Widoczność jest dobra, jednak długość samochodu może sprawiać na początku problemy z cofaniem. Wszystko mija po przejechaniu paru tys. km.
Fiat Palio II Weekend