Lista ocen Fiat Palio II Weekend 1.2 i 73KM 54kW 2001-2004 (73)

~marber5@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
JAK KTO DBA TAK MA !!! NIE STAĆ MNIE NA DROGIE AUTO A FIAT JEST TANI I TANIE SA CZĘŚCI DO NIEGO ZA NAPRAWE / REGULACJE HAMULCÓW ZAPŁACIŁEM 30ZŁ TERAZ JEST OK BLACHA JEST W PEŁNI OCYNKOWANA NIE MA ŚLADÓW KOROZJI AUTO JEST STWORZONE DLA RODZINY 3-4OSOB ALE NIE JEST TO MERCEDES TRZEBA GO CZĘSTO KONTROLOWAĆ DLA BEZPIECZENŚTWA
~manic
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Poza incydentem ze skrzynią jestem bardzo zadowolony z tego palioska!
~remiczek1@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
jako caloksztalt to nie moge narzekac, zawsze mnie dowozil na miejsce i z powrotem, a jak sie psul to juz pod domem, warto stosowac dobre oleje do silnika (ja leje Selenie 20k), usunolem katalizator i jakos lepiej zaczal jechac (jakby go kto w d.. kopnal), autko mam od nowosci tzn salonowiec, rzadko sie psuja drobiazgi ale jak juz sie sypie to konkretnie, czesci ciezko dostac na szrotach wiec zostaja nowki troche drogo ale jak kogos stac na...
~Daniel
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Auto jest bardzo dobrą propozycją dla małej rodzinki. Zdaje egzamin podczas przejazdu pod namiot z masą ładunku. Spala tyle co Lanos, a jest dużo przestronniejsze i ładniejsze. Sylwetka jest ciekawa dla oka, osiągi fantastyczne. Za tą cenę jest to najlepsza propozycja dla przeciętnego Kowalskiego. Oprócz drobnych awarii nie stało się nic co zniechęciłoby mnie do ponownego zakupu nowszego Palio II.
~wooky@gazeta.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Samochód dla osób potrzebujących pojemne kombi, a przede wszystkich pojazdu taniego i oszczędnego. Ma swoje wady i zalety, ale generalnie nie ma co narzekać :)
3,6
~Wojtek
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
mam to co mam i nie bede mowil zle o tym autku, nigdy nie zawiodlo
3,7
~BELMONDO-Częstochowa
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Za tę pieniądze to dobry samochód-pojemny, dość wygodny, niedrogi w eksploatacji z dobrym silnikiem i niską awaryjnością.
4,1
~palio
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
ok.dobre ,wygodne małe kombi dla rodziny czy transportu,fiat się poprawia w ostatnim czasie.
3,4
~aa.cholewa@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
silnik słabiutki, przyspiesza od 3 tys obr słaba elastyczność (Silnik)
4,1
~andrzej.szymanskii@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Dalem Dobrze na paliwie 95 gdy jezdze na 98(rzadko to nawet bdb (Silnik)
Fiat Palio II Weekend