Lista ocen Fiat Palio II Weekend 1.2 i 73KM 54kW 2001-2004 (29) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marber5@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
WYCISZENIE WZOROWE TO DRUGA PODSTAWOWA ZALETA OPRÓCZ UKŁ KIEROWNICZEGO DLA KTÓREGO SKUSIŁEM SIE NA FIATA. MAM ROCZNEGO SYNKA KTÓRY SIĘ DOSKONALE W NIM CZUJE A PODCZAS DŁUŻSZYCH PODRÓŻY SMACZNIE SOBIE ŚPI. :)
~remiczek1@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
ja na tej klasy auto jest całkiem niezle podwarunkiem ze sie dba, ja mam autko z "kratka" i jest bardzo w porzadku nic sie nie tlucze ale trzeba ja od czasu do czasu dokrecic
~Daniel
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Wyciszenie auta jest przeciętne. Jak na samochód 8 zaworowy o pojemności zaledwie 1.2 mogło być znacznie lepiej. Jeśli ktoś nie ma radia, będzie się musiał wsłuchać w warkot silnika.
~manic
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Jak dla mnie Paliosek jest cichutki, chociaż potwierdzam, że koło 110km/h zaczyna go słychać, ale przy ponad 130km/h wszystko wraca do normy :-)))
~wooky@gazeta.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Jeśli tylko nie przekracza się 100 km´h (do czego ten samochód się nie nadaje) to jest ok ;) Potem wysokie obroty robią swoje
~Last (last@wp.pl)
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
..do najcichszych nie należy... ( słychać opływające powietrze na antenie radia, relingach itd...
~BELMONDO-Częstochowa
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Od około 100 km/h robi się głosniej, ale nawet przy 170 km/h da się rozmawiać i słuchać radia.
~marius.wozniak@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Wyciszenie bardzo przyzwoite, można w aucie spoko pogadać i posłuchać muzy.
~Szczepek
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
bardzo cicho tylko przy wyższych obrotach słychać intensywną pracę silnika
~andrzej.szymanskii@wp.pl
to by moglo byc lepsze to fakt ale denerwuje dopiero przy predkosci 140 km/h