Lista ocen Fiat Palio II Weekend 1.2 i 80KM 59kW 2001-2003 (29)

4,1
~Antoni
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Samochód kupiony trochę przypadkiem, ze świadomością że nabywam pojazd tani, prosty, przeznaczony do codziennej poniewierki. Z wyglądu kompletnie nijaki. Z wierzchu brzydki, w środku pełen tandetnych plastików. Dane techniczne na papierze raczej nie napawały optymizmem co do walorów użytkowych. Ale kupiłem tego złomka, bo potrzebowałem auta na już, byle było tanie i jeździło. Szybko przekonałem się jak bardzo krzywdząca była moja opinia o tym...
~And1WT
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Za niewielkie pieniądze mamy dość przestronne i pakowne kombi. Ewentualne naprawy czy ogólnie koszt tego modelu jest w miarę tani. Duże naprawy zdarzają się sporadycznie, a inne wymagają niewielkiego wkładu finansowego.
~Mariusz "MARIO"
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Polecam każdemu takie autko chociaż już nie produkują - nie wiem dlaczego? Myślę że jest ładniejszy niż ALBEA jeżeli chodzi o proporcję sylwetki a łatwiej i więcej można załadować.
3,8
~Przemek
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
80 tys km benzyna, 45 tys LPG. Silnik najlepszym element samochodu. Dobrze znosi LPG - sekwencyjny wtrysk. Do 60 tys bez napraw, po 100 tys zaczynaja sie koszty - wydech, sprzeglo. Trwale zawieszenie. Nie zawsze sa zamienniki czesci (wersja po liftingu).
~robertb_s
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
W sumie dobre, niezawodne auto dla malej rodziny. Teraz nie kupilbym bez klimy.
~Ufek (Oleśnica)
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
nooooo........ nie wiem już sie tyle napisałem, że całokształt stracił kształt :-))
3,8
~miron
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
troche głosny zaraz po odpaleniu ale po 1 min. wszystko ok (Silnik)
~piotrek820@wp.pl
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Bo przeciez zawsze ,moze byc lepiej np radio zamiast kasety to kompakt no szyby elektrycznie z tyłu i ABS w standardzie
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Jestem bardzo zadowolony z tego autka mimo, że jest to pojazd słuzbowy. Jeśli dokonujemy terminowych przglądów nic w nim właściwie sie nie psuje ja mam model 1,2 16v 80km z końca 2003 roku i jest w szoku że to tak bezusterkowe auto.

Usterki Fiat Palio II

Fiat Palio II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Arek
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Bardzo dobry samochód, cichy, wygodny, pojemny i jak na razie niezawodny ( 2 lata )
Fiat Palio II Weekend