Lista ocen Fiat Palio II Weekend 1.2 i 80KM 59kW 2001-2003 (14) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz "MARIO"
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Auto pali bardzo mało po zamontowaniu gazu na trasie spada mi nawet do 7 l/100km. Jak mi się śpieszy i jadę średnio 140 km/h a gdzie można to 160 - 180 km/h to weźmie nawet 10 litrów gazu / 100 km. Paliwa bierze oczywiście mniej niż gazu ja tankuję tylko 98 oktanową wtedy mniej pali.
~And1WT
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Silnik 1.2 16v jest chyba najbardziej optymalny. Ten słabszy jest po prostu za mały do takiego kombi, zaś 1,6 lubi dużo wypić. Opisywany w mieście pali średnio 7,5 litra a w trasie tak pół do litra mniej. Ewentualne naprawy są tanie. Części w cenach optymalnych.
~Przemek
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Zuzycie paliwa - trasa super, miasto przecietnie. Przeglady w ASO kosmicznie drogie, jak i oryginalne czesci. Zamienniki jesli sa (czesto brakuje dla PalioII - jest troche zmian w stosunku do I), to bardzo przystepne ceny.
~Antoni
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Niskie spalanie, tanie materiały eksploatacyjne i części zamienne, oraz fakt, że jest to samochód prosty w budowie i niemal bezawaryjny sprawiają, że koszty utrzymania są bardzo niskie.
~Paweł R.
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
części tanie, tankuje za 100zł i jezdze do pracy 5dni po 20km w jedna strone i w weekend troche, ok 7,5-8 litrów pali/100km, jest nie najgorzej..
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
mój rekord w trasie to 5,5 litra benzyny na 100km oczywiście przy prędkości 90-100km/h, a w miescie około 8-9 litrów
~Olo
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
ASO To megaździercy, Fiat jest chyba jednym z najdroższych serwisów. Względnie niski koszt auta odbijają sobie później w serwisach.
~robertb_s
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Koszty utrzymania na bardzo rozsądnym poziomie! Mnie trochę boli bardzo duża utrata wartości.
~Ufek (Oleśnica)
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Jak na swoją wielkość i możliwości transportowe moje średnie 6,7 l/100km to bardzo dobry wynik.

Usterki Fiat Palio II

Fiat Palio II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~piotrek820@wp.pl
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
poniżej sześciu przy 120 km/h to raczej dobry wynik na trasie a w mieście tez nie jest zbyt łakomy
Fiat Palio II Weekend