Lista ocen Fiat Palio II Weekend 1.2 i 80KM 59kW 2001-2003 (10) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
1. akumulator padl po 3 latach 2.sworzen po 60 tys(w ASO chcieli wymienic caly wahacz - 600zl :), sworzen zamiennik - 85zl- juz 50 tys i jest ok) 3. wydech 110 tys(srodkowy tlumik - dziura - brak zamiennika, udalo sie pokombinowac, calosc z tylnym tlumikiem 400 zl, ASO - min. 900 zl) 4.poduszka pod skrzynia biegow - 200 zl ASO 5. szykuje sie wymiana sprzegla (lozysko i docisk sie sypie)(800 zl ASO - oryginalne) (ceny z robocizna)
~Arek
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Przez 2 lata auto mnie nie zawiodło, zawsze gdzie chciałem to dojechałem. !!! Dziwne odgłosy przy przyspieszaniu przy skręconych kołach ( to nie przeguby ). Na razie jestem na etapie identyfikacji problemu , ale żaden serwis nie moze tego rozgryźć.
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Właścwie żadnych. Mam ten samochód od nowości i co mogę powiedzieć to ograniczniki w drzwiach przednich sa do d.. no i troche elektryka szwankuje reflektory i nagłośnienie a tak wszystko oki
~miron
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
wymiana tarczy sprzęgła i kilka regulacji gazu (ale ostrzegam rzadnych wynalazców i códotwórców) ten samochód na LPG może chodzić bardzo zbliżenie do benzynki i palić srednio 8-9 LPG/100 a to już nieźle
~And1WT
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Poważne usterki występują dość rzadko. Przeważnie przez niedbalstwo albo niewiedzę. Często psują się tuleje wahaczy, wydech, alternator, rozrusznik...
~robertb_s
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
W czwartej zimie użytkowania padl fabryczny akumulator. Nic więcej się nie dzialo. Ale auto serwisuję w ASO i w sumie nie żaluję wydanych pieniędzy!
~piotrek820@wp.pl
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
nie było żadnych! jak narazie ani razu mnie nie zawiódł a hamulce i silnik to 1 klasa
~pipstung
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
60 tys bez problemu. W te wakacje zjeździł pół europy.
~Tomak
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Rozleciał się klocek hamulcowy w czasie jazdy
Dziennik kosztów dla Fiat Palio II Weekend 1.2 i 80KM 59kW
6,6
~Ufek (Oleśnica)
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
82 tys. i właściwie nie ma problema :-)))
Fiat Palio II Weekend