Lista ocen Fiat Panda II (355) - Widoczność

Na liście zabraknie 319 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aro
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
mam 1,8m wzrostu, fotel z regulacja wyskosci obnizony do minimum (regulacja to wogole nie powinna sie nazywac regulacja bo jakas parodia jest), i nie widac sygnalizatorow zawieszonych nad skrzyzowaniami, naprawde trzeba daleko od swiatel stawac co przy elektronicznie sterowanych sygnalizatorach spowoduje, ze nie doczekamy sie zielonego swiatla. Lusterka bez martwego pola zamontowano chyba tylko do ozdoby i aby uzyskac homologacje
~Cegiełka
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Widoczność w sumie jest dobra. Niestety przedni lewy słupek skutecznie zasłania drogę (szczególnie w czasie skręcania w lewo, na wąskiej drodze). A druga sprawa to widoczność do przodu. Po podjechaniu pod światła np. przed skrzyżowaniem, w ogóle nie wiadomo jakie się pali światło (bo nie widać) i trzeba albo zostawić sobie tyle miejsca przed sobą by te światła widzieć albo siedzieć z nosem przy szybie. Polecam raczej to pierwsze rozwiązanie.
~Marcin / W-wa
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Niestety z widocznością nie jest już tak słodko jak np. w Oplu Combo. Małe lusterka zewnętrzne/ wsteczne. Pewnie jak by dali większe lusterka to Włoscy styliści nie przełknęli by dysharmonii kształtów... Przy wysunięciu siedzenia kierowcy do maksimum słupek boczny troszeczkę drażni oko. Można się przyzwyczaić i w razie \"w\" pamiętać o szerszym oglądaniu się za siebie. Do przodu - super.
~kokoshihi@gmail.com
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Często czytałem opinie o tym, że ludzie narzekali na złą widoczność w Pandzie. Jak dla mnie to całkowita nieprawda, wystarczy dobrze ustawić fotele, lusterka i widać wszystko. Szyba przednia - widoczność jak w każdym aucie raczej, doskonała. Boczne - bardzo dobra. Tylna - również ok. Małe szyby boczne - rzadko przydają się do cofania, ja cofam na lusterka.
~Adam K.
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Do przodu wspaniale. Boki też. Do tyłu trochę gorzej. Ale które z obecnych nowych modeli aut ma dobrą widoczność do tyłu? Mają jeszcze gorszą widoczność. Te szybki z tyłu to służą do wszystkiego ale nie do stosowania podczas jazdy czy parkowania. Tak jest prawie w każdym obecnym nowym modelu i to nie tylko fiata.
~Mihaoo
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Widoczność jest bardzo dobra przez wszystkie szyby samochodu, wnętrze jest dobrze rozświetlone. Przednie lampy spisują się dobrze, ale nie rewelacyjnie, wystarczająco dobrze by bezpiecznie i rozsądnie jeździć nocą. Plus za pionowe tylne światła. Lusterka sąza małe (nie obejmują całego pionowego obrysu samochodu).
~zibi63
Hatchback 5d 1.2 69KM 51kW
Poprzednio miałem Seicento i tam widoczność na boki była lepsza (cieńsze słupki boczne). W Pandzie siedzi się wyżej, do przodu widać dobrze, ale na boki już nie tak. Dość szerokie słupki powodują ograniczenie pola widzenia. Trzeba uważać na skrzyżowaniach i przy włączaniu się do ruchu.W sumie nie jest źle.
~Komarcin77
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Mam 183cm wzrostu i siedzenie odsuwam bardzo mocno do tyłu a jednak widoczność lewo/prawo znakomita. Lusterko wsteczne wystarczające, widać ile trzeba. Do przodu również, choć przy mocno odsuniętym fotelu słupek przedniej szyby powoduje \"martwą\" strefę podczas manewrów na parkingach.
~ja
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
slaba, przedni slupek ogranicza widocznosc, nie widać wogole czy ktos wyjezdza z lewej strony z ulicy czy nie.. tak samo na duzych lukach, kompletnie nie widac co sie dzieje (aha, nie wiem czy tu ale WLACZENIE DLUGICH SWIATEL powoduje oslepienie kierowcy LAMPKĄ SYGNALIZUJACĄ ICH wlaczenia)

Usterki Fiat Panda II

Fiat Panda II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adam
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Mogła by być lepsza. Za to jest wysoka pozycja za kierownicą co polepsza widoczność z przodu i na boki. Słaba widoczność do tyłu. Za małe też są lusterka zewnętrzne i wewnętrzne. Trochę większe lusterka znacznie poprawiły by widoczność i tym samym komfort jazdy.