Lista ocen Fiat Panda II Van 1.1 54KM 40kW 2003-2012 (21) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michał
Van 1.1 54KM 40kW
nic poważnego (odpukać) się nie działo, musiałem wymianić komplet amortyzatorów, tuleje w belce i drążek kirowniczy, ale to raczej przez to, że notorycznie woże nią ładunki 300-450kg. Ceny częsci bardzo przystępne (sprzęgło komplet 170zł, rozrząd komplet 80zł)
~luk
Van 1.1 54KM 40kW
1. Wypalony cylinder ale to podobno przez LPG 2. Uszczelka pod głowicą przy 200 000 3. Wymieniełem już 2 pompy paliwowe ale to też podobno przez gaz teraz zamonowałem wyłączniki jak przechodzi na gaz wyłączam ręcznie pompe na razie ok.
~Gun
Van 1.1 54KM 40kW
Poważnych usterek też nie odnotowałem. Sądzę jednak, że ze sprzegłem jest coś nie tak, szczególnie przy ruszaniu z jedynki i na wstecznym. Po 94 tys. km wytłukłem chyba tuleje wahacza bo trochę zaczęło postukiwać.
~marcin
Van 1.1 54KM 40kW
Jeżdżę jednym z pierwszym egzemplarzy i zaliczyłem już kampanię na wypadające półosie - oczywiście jest na to dożywotnia gwarancja. Samochód mogę określić jako bezawaryjny (nie to co CORSA C).
~majk
Van 1.1 54KM 40kW
nigdy nie zawiodła, jedynie remont głowicy, ale to nie wina auta tylko \"mechaników\" i moja, że wcześniej nie doczytałem co ile reguluje się zawory.
~BartasVSV
Van 1.1 54KM 40kW
Padła skrzynia biegów, wykrzywiły się tarcze hamulcowe, stopiła kostka od instalacji elektrycznej i dużo innych pierdół
~-V71-
Van 1.1 54KM 40kW
Standardowo padają silniczki wycieraczek przednich oraz coś tam przy magistrali (elektryka) ale koszt naprawy to byl 200pln.
~Hothar
Van 1.1 54KM 40kW
No cóż. linka gazu pękła na skrzyżowaniu, zaśniedziały bezpiecznik unieruchomił auto w trasie, pękła szyba przednia sama z siebie
~Łukasz_zarembski
Van 1.1 54KM 40kW
W pizzerii nie nadążają ich naprawiać. Nawet po naprawie auto potrafi szarpać przy ruszaniu.
~Kamil
Van 1.1 54KM 40kW
Ohohoho tu jest więcej zabawy: sprzęgło, alternator, akumulator, pompa paliwa.
Fiat Panda II Van