Lista ocen Fiat Panda II Van 1.1 54KM 40kW 2003-2012 (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~majk
Van 1.1 54KM 40kW
Polecam to auto wszystkim tym, którym nie zależy na tym, żeby jeździć nudnym 20-letnim VW polo, którego kupią w cenie 4 letniej pandy, jest to auto trwałe, niezawodne. Ma swoje wady, ale które z aut nie ma? Nowy van kosztuje 24000zl netto- czy jest jakieś inne auto, które można kupić za tą cenę z VAT1? Chyba nie.
~hans
Van 1.1 54KM 40kW
Nie wiem czy kupilbym dla siebie takie auto w tej cenie - pewnie poszukalbym cos uzywanego z dobrym silnikiem tdi-ale mysle ze ten co go kupil nie jest zawiedziony jezeli chodzi o samo autko:)
~Gun
Van 1.1 54KM 40kW
Auto mogłoby być tańsze, choć sądzę, że w tym zakresie cenowym jego jakość nie odbiega od standardów europejskich.
~Pan_Tadeusz
Van 1.1 54KM 40kW
Teraz chyba oszaleli z cenami za Pandę. Myślą że jak weszliśmy do Unii to nagle staliśmy się bogatsi. Potrzebny kubeł zimnej wody.
~Matthew
Van 1.1 54KM 40kW
mlode auta mało awaryjne i ekonomiczne za cenę ponizej 10 tys zł, (wersja van) cóz można więcej
~Romanek
Van 1.1 54KM 40kW
Uważam, ze nowe Pandy są za drogie. Ja jednak kupiłem 2 latka i uważam, że cena była adekwatna do wartosci.
~prezes konrad
Van 1.1 54KM 40kW
super ekonomiczny i tani w eksploatacji! ale bardzo nie wygodny. brak wspomagania!!!
~Łukasz_zarembski
Van 1.1 54KM 40kW
Jakość jest na fatalnym poziomie. Pieniądze wyrzucone w błoto
~Hothar
Van 1.1 54KM 40kW
Ja jestem zadowolony nie spodziawałem się jakość BMW za 5 razy większą cenę.

Usterki Fiat Panda II

Fiat Panda II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~KaszMen
Van 1.1 54KM 40kW
Ja mam go leasingu najgorszym jakim mogłem sobie wymarzyć ;/ Ale to auto firmowe.
Fiat Panda II Van