Lista ocen Fiat Panda II Van 1.1 54KM 40kW 2003-2012 (24) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sroqraf
Van 1.1 54KM 40kW
Układ bez klimatyzacji - wystarcza. Wentylator włączony permanentnie na 1 bieg i parowanie raczej nie występuje. Przy otwartym obiegu do uszu dociera dźwięk, jakby szyby były opuszczone (hulanie wiatru, przy mokrej nawierzchni chlapanie wody) - być może do domena VANa - nie wiem. Nagrzewa się szybko. Chłodzi..mocno przeciętnie. Ogólnie bardzo sprawny układ. Najlepsze miejsce na zimny napój? Pod podłogą bagażnika koło butli z gazem ;)
~Zbyszek
Van 1.1 54KM 40kW
zima paruja szyby. Jak zamarzna trzeba 5 min grzac przednia szybe. Latem klimatyzacja szału nie robi. Ta zima byłalekka, lecz w czasie mrozów długo wnetrze sie nagrzewa. Niestety nogi potrafia marznac. Słabe usczelnienie termiczne auta. Kiepska wentylacja i ogrzewanie .
~majk
Van 1.1 54KM 40kW
Grzeje bardzo szybko, w lecie dmucha nieźle, przydałaby się klima, ale nawet bez niej w mniej upalne dni można jeździć z zamkniętymi szybami.
~Rapido
Van 1.1 54KM 40kW
Nie mam klimy, ale ogrzewanie zimą działa błyskawicznie, nawiew jest intensywny. Zastrzeżenia można mieć jedynie do głośności dmuchawy.
~lu_kash
Van 1.1 54KM 40kW
Przy upałach nadmuch nie jest w stanie ochłodzic kabiny, a przy otwartych szybach jast tylko straszny szum i nadal gorąco.
~Matthew
Van 1.1 54KM 40kW
latem ok, szyba,dół,boki, zimą- przystawiłem chłodnice, inaczej 30 min jazdy zanim sie nagrzeje
~hilmeregilda
Van 1.1 54KM 40kW
nagrzewa sie szybo, wyntylacja dobra, tlyko klapka z tylu szumi jak jest otwary obieg,
~Gun
Van 1.1 54KM 40kW
Klimuszki nie posiadam, z ogrzewaniem nie ma problemów, rozgrzewa się szybko i skutecznie.
~Pan_Tadeusz
Van 1.1 54KM 40kW
Wentylacja działa bez zarzutu.Dobry nawiew na nogi.Nie mogłem dać 5 bo to przecież Fiat.

Usterki Fiat Panda II

Fiat Panda II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kamil
Van 1.1 54KM 40kW
Tu jest normalnie ogień, dwie min po odpaleniu leci ciepłe powietrze,
Fiat Panda II Van