Lista ocen Fiat Panda II Van 1.1 54KM 40kW 2003-2012 (28) - Widoczność

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gun
Van 1.1 54KM 40kW
Z przodu super, siedzi się wysoko, duża przestronna szyba. Na lusterka też nie można specjalnie narzekać, choć warto przy zmianie pasa zerknąć przez ramie (martwy punkt). Przy cofaniu słabo, szczególnie ograniczona widoczność po stronie kierowcy.
~Zbyszek
Van 1.1 54KM 40kW
dla wysokich osób kiepska widocznosc sygnalizatorów zmiany swiateł. Mala szyba, przy zainstalowanej kamerce ograniczona widocznosc. Standardowe male lusterka slaba widocznosc do tyłu przez nie. Bardzo słabe swiatła mijania.
~michał
Van 1.1 54KM 40kW
Przy fotelu max odsuniętym do tyłu patrząc bardzo w lewo widzę słupek, a gdyby sie dało chętnie odsunąłbym go jeszcze bardziej w tył (mam 175cm) do przodu dobrze, do tyłu też poza mikro lusterkami, trzeba się przyzwyczaić.
~KaszMen
Van 1.1 54KM 40kW
No tu to różnie bywa. Boczne słupki ciut mi przeszkadzają już ze 4 razy bym wymusił pierwszeństwo na rowerzyście. Ale siedzi się wysoko co daje miłe wrażenie w trasie
~Romanek
Van 1.1 54KM 40kW
wyżej widać więcej - w Vanie, jak to w vanie - przeszkadza kratka, która dodatkowo ogranicza ruch fotela. Wymontowałem ją i jest o niebo lepiej.
~michał
Van 1.1 54KM 40kW
Przedni słupek od strony kierowcy czasem przeszkadza, ale ogólnie jest OK, martwe pole też dość duże, ale da się przyzwyczaić.
~Rapido
Van 1.1 54KM 40kW
w sam raz do miasta - widocznośc bardzo dobra. Jedynym minusem sa lusterka - nadają się raczej do damskiej torebki a nie do samochodu.
~lu_kash
Van 1.1 54KM 40kW
W sumie OK - tylko że jeżdze vanem i mam jakieś naklejki na tylnych szybach przez które podczas deszczu nic nie widac.
~Pan_Tadeusz
Van 1.1 54KM 40kW
Wszyscy przeklinają ten słupek przy kierowcy i to jest zrozumiałe.Widoczność do tyłu niestety nie jest mocną stroną tego auta.

Usterki Fiat Panda II

Fiat Panda II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~BartasVSV
Van 1.1 54KM 40kW
Ogólnie jak na takie małe autko coś widać , w tylnej szybie jest gorzej ale da radę się przyzwyczaić
Fiat Panda II Van