Lista ocen Fiat Panda II Van 1.2 8v 60KM 44kW 2003-2012 (6) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pandamera
Van 1.2 8v 60KM 44kW
Zawieszenie miękkie, nie da się poszaleć w zakrętach, jednak jest to auto typowo miejskie, więc powinno dobrze wybierać nierówności i to właśnie czyni. Wyborne wspomaganie, chodzi tak gładko, że myślałem, że tryb City jest włączony, jednak zdumienie mnie ogarnęło, kiedy wcisnąłem przycisk City na konsoli, a na desce rozdzielczej zapaliła się pomarańczowa kierownica. Okazało się, że może chodzić jeszcze lżej.
~głupiec 2 razy płaci
Van 1.2 8v 60KM 44kW
i tu sie fiat nie popisał bardzo szybko zużywające sie elementy zawieszenia, zła sterowność auta na śliskiej nawierzchni łuki pokonuje się z prędkością nie większa jak 80km/h inaczej grozi pokaźna nadsterownością
~Jacek
Van 1.2 8v 60KM 44kW
Śmieszne jest to elektryczne wspomaganie. Przy włączonej funkcji CITY działa zupełnie, jak kierownica w grach komputerowych - prawie bez oporu. Może blondynkom na parkingu się to podoba.
~Adam
Van 1.2 8v 60KM 44kW
Za układ jezdny dałbym 4+ przez drogie wachacze wymieniałem przy 170 000km, a tak przez cały okres użytkowania wymieniłam tylko łożysko w kole.
~AMka
Van 1.2 8v 60KM 44kW
trzyma się zakrętów, nie buja, autko zwarte. Wspomaganie city przydatne na parkingu.
~dk
Van 1.2 8v 60KM 44kW
amortyzatory słabe ale reszta daje radę
Fiat Panda II Van