Lista ocen Fiat Panda II Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW 2003-2012 (7) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Samochód służbowy, zrobiłem nim ok. 30tys. km w niecały rok. Duża pochwała dla silnika, naprawdę dynamiczny, nie było z nim problemów. Zawieszenie w van'ie było kiepskie, na policjantach przód się przyjemnie uginał, za to tył twardy jak kamień, przez co zdarzało się że rzuciło mnie na wyboju. Auto na pewno nie było oszczędzane, jednak nie było katowane. Generalnie najgorsze auto z jakim się spotkałem, a jeździłem co najmniej 10 modelami przy...
~zmijak1@wp.pl
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
to udany model fiata zwłaszcza na miasto dla 2 osób lub 2+2, zaskakuje komfortem i silnikiem multijet.Naprawde polecam objezdzam yariski i inne cuda.Ludzie nie liczą sie z użytkownikami pand ale są czesto zaskakiwani :).zapomniałem dodać CD blaupunkt to totalny szajs.
~kosa351
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Samochód na duży plus. Bardzo dobrze się prowadzi, a na mieście nie ma problemów z zaparkowaniem (świetnie działające wspomaganie) autem o takich gabarytach. Mankament to bardzo słaba widoczność.
~Olsztyniak Warmiak
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Za całokształt odpowiada ekonomia.Daję 4+. Co do reszty to takie auto i do pracy idealne.Nigdy mnie nie zawiodło i to jest najważniejsze.
~janek p
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
prywatnie nie kupilbym tego auta , ale jak na sluzbowy wol roboczy jest ok
~Pracownik
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Auta nigdy nie zawiodły.Wykonują prace i tak ma być.
~WW
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Gdyby nie silnik byłoby bardzo źle!!!
Fiat Panda II Van