Lista ocen Fiat Panda II Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW 2003-2012 (9) - Silnik

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ŁUKASZ
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
przy przebiegu 16000 tymienili mi przepływomierz, ale po miesiacu auto znow co jakis czas traci moc, najczesciej w trakcie wyprzedzania, ew pod gorke, nastepna diagnoza to czujnik cisnienia atmosferycznego, wymienili . Spokoj był przez 4 mies(5000 km) i znow auto traci moc, szlag mnie trafia, ciagle cos
~Pracownik
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Troche się dławi,myśle ze to wina zaworu EGR.Troszkę juz tez turbina siada.Osprzęt ok.Pali ładnie.Natomiast REWELACJYJNE SPALANIE ok4L!!! W jezdzie mieszanej.Ciut lepiej na lepszych paliwach (VPOVER ITP )Cichy i brak wibracji przenoszonych na kabine.
~zmijak1@wp.pl
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Silnik MJTD to chyba najlepsze roziwązanie , ekonomiczny i mocny .Trochę głośny powyżej 120 oraz na zimnym silniku ale genialnie elastyczny na wyższych biegach .Bardzo mało pali srednio około 5 ltr/100 przy cięzkiej nodze.
~WW
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Jednostka napędowa to chyba jeden z niewielu atutów tego auta. Silnik bardzo elastyczny, niezwykle ekonomiczny. Idealnie radzi sobie z tym autem.
~pablo_maruda
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Silniczek żyletka Zryny i elastyczny Od 60 do 120km/h w momencie Zimny troche zacharczy ale to bez znaczenia po 20 tys. doleałem 0,4l oleju
~janek p
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
bardzo dobry silnik , dobre osiagi , kultura pracy spalanie... tylko przeszkadza troche turbodziura na starcie.
~Olsztyniak Warmiak
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Jak na mały silniczek to super.Czasem dodaję gazu, po załączeniu turbiny po prostu rakieta.Brak awarii.
~pepinko
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
jestem mile zaskoczony. Idealny silnik do Pandy!!
~Bartek
Pancerny i dynamiczny