Lista ocen Fiat Panda III (19) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~induktor
Hatchback 5d Seria 2 1.2 69KM 51kW
Nie jest tragicznie, ale spodziewałem się, że będzie jednak odrobinę lepiej. Podobno jest ciszej niż w starszych wersjach, ale nie mam porównania. Słychać szum z tylnych nadkoli a na masce w mojej ubogiej wersji, kierując się jakąś pokrętną logiką, nie dali maty wygłuszającej - żenada! Z drugiej strony przejechałem niedawno tym autem prawie 700 km w jeden dzień i nie byłem zmęczony bardziej niż autach uchodzących za bardziej komfortowe.
~similar
4x4 seria 3 0.9 TwinAir 85KM 63kW
Dość trudno jest mi to realnie i obiektywnie ocenić - generalnie im szybciej jedziesz tym paradoksalnie jest ciszej w kabinie - autko jest głośne tylko na pierwszych dwóch biegach za to już przy prędkościach rzędu 80-120km/h jest już cicho i przyjemnie, zaś powyżej 120km/h jest znów nieco głośniej - ale bardziej niż silnik słychać wtedy sam szum powietrza - nadwozie jest dość wysokie jednak..., ale ogólnie jestem zadowolony.
~BrunoTrawa www.szkolka-ochmanow.pl
Hatchback 5d 1.2 8v 69KM 51kW
Nie mam zastrzeżeń, jest znacznie lepiej niż w poprzedniej wersji. Silnik przy gwałtownym, he,he,he przyspieszeniu robi, przyjemne wrrr! Przeciętny system audio dobrze słychać. Przy ekonomicznej jeździe jest cicho, jak na tą klasę naprawdę cicho, silnika nie słychać, dobrych opon też, ale i tak go wygłuszę.
~Franek
Cross seria 4 0.9 v8 TwinAir Turbo 85KM 63kW
Dobre wyciszenie od jezdni oraz ponadprzecietne (jak na klase samochodu) od przeplywajacego powetrza. Raczej kiepskie wyciszenie od silnika. Czy to bardzo przeszkadza? Na krotkich dystansach moze i nie, ale jest to jednak minus. Jesli silnika nie przeciazamy to nie jest taki glosny.
~Robert
Cross seria 4 1.0 Hybrid 70KM 51kW
Jak na małe auto - bardzo ciche. Nieco głośniej przy silnym wietrze (stawia opór) oraz powyżej 100 km/h. Głośniejsze od aut klasy średniej.
~qwe
Hatchback 5d 1.2 8v 69KM 51kW
Myśle że wyciszenie mozna trochę poprawic. Delikatnie słychac skrzynię i opony, choc wydje sie ze z dnia na dzień robi ie coraz cichszy (moze sie dociera)
~Tolek
Hatchback 5d seria 3 1.2 69KM 51kW
No, mogłoby być trochę ciszej, szczególnie przy jeździe na wyższych obrotach. Ale w porównaniu do silnika 3 cylindrowego to jest miód.
~Marek
Hatchback 5d 1.2 8v 69KM 51kW
Nie jest to co prawda komfortowa limuzyna, ale biorąc pod uwagę klasę auta, wyciszenie jest na dobrym poziomie.
~Rafa?
Hatchback 5d 1.2 8v 69KM 51kW
przy tak ma?ym przebiegu jest tragicznie - dziwne d?wi?ki z silnika i z tapicerki
~Edward
Hatchback 5d 1.2 8v 69KM 51kW
Bardzo dobre, a przynajmniej lepsze niż w poprzedniej Pandzie.