Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d (28) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
To jest pięta achillesowa tego samochodu. Dużo tzw. "dupereli" wydarzających się podczas exploatacji jest zmorą tego pojazdu. 1. Instalacja elektryczna w tym samochodzie puka w dno od spodu. Kilka razy nie paliły mi lampy z tyłu, STOP, migacze, co było wynikiem śniedzi zbierającej się na kiepskiej jakości przewodnikach. Samodzielnie wielokrotnie zdejmowałem tylne lampy, czyściłem styki, smarowałem preparatami. Kabel masy - dopiero w tym...
~Piotr
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Elektronika lubi płatać psikusy, jak przy wilgoci światła wariują i po prostu nie działają (np światła stopu z jednej strony czy jedna lampka podświetlenia tablicy), popsuty nawiew czy niepełne oświetlenie tablicy rozdzielczej. Takie małe pierdółki ale dla niektórych są drażliwe - można się do tego przyzwyczaić :)
~globus
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
praktycznie brak (przepalenie tłumika - koszt naprawy 70zł, pompa wody ciekła - bo nie wymieniana była od nowości do 158tys - koszt z wymianą rozrządu przy okazji - 314zł częsci w hurtowni w gdańsku i 120zł założenie wserwisie KIA(po znajomości)
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
Nie dam sie obejść obojętnie obok auta które ma 116.800 km i całą serie napraw. - przegub przednia - łapała poduszki skrzynki zbiegów - przepalające sie zarowki kokpitu - zgrzytające hamulce tylne A drobiazgów jeszcze wiele
~Amadeusz
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
W ciągu roku zdążyłem zrobić/wymienić: - uszczelnienie pokrywy zaworów - sprężyny przednie, sworznie - wymiana sterownika klimatyzacji (nawiew na maks) - termostat - reszta to eksploatacyjne rzeczy
~robest
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
JJak to fiat opuszczona szyba przednia przy minus 5 nie chciala sie podniesc albo hoinka na desce rozdzielczej no na szczescie auto do domu dojechalo do tego jakas zarowka raz na jakis czas
~pucek
Hatchback 3d 1.4 16V 95KM 70kW
za mało jeździłem żeby ocenić narazie naprawy dotyczyły tego co odkryłem od razu po zakupie tak że niewiem jak po dłuższym czasie ale patrząc na budowę auta i ceny części to nie będzie problem
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d