Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d (25) - Ergonomia

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
1. Wnętrze samochodu to wyjątkowo atrakcyjny, pełen smaku styl, w stosunku do wielu obrzydliwych kloców z lat 2000, zwanych deskami rozdzielczymi. 2. Boczki w drzwiach - kompletnie bez sensu. Są tak wąskie, że można se w nie wsadzić długopis, albo zapalniczkę. 3. Włączanie długich świateł "do siebie" zamiast "od siebie" - jak w starych samochodach - zabiera więcej drogocennego czasu podczas jazdy nocą. 4. Obsługa komputerka jazdy jednym...
~Mateusz.
Hatchback 3d 1.4 16V 95KM 70kW
Wszystko pod ręką, radio sterowane z kierownicy, wbudowany zestaw głośnomówiący. Wyposażenie świetne jak an fiata. Wygoda? Te fotele są przecudowne. Zwykła awersja grande lub inne auta segmentu B mają na noc. wygodniejszym autem tej klasy nie jechałem. Minus dla 5 osobowych rodzin - auto w dowodzie ma 4 miejsca. Bagażnik nie jest tak duży ale to nie jest kompakt w kombi. Jako auto dla rodziny z dzieckiem to może być ciężko.
~Bartek
Hatchback 3d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Ergonomia tutaj Fiat poległ. Schowków Brak. Te w drzwiach beznadziejne. Nic nie włożysz ewentualnie portfel lub telefon. Miejsca na kubki tylko z nazwy konsola środkowa przeszkadza. Schowek od pasażera bez szału. Jedziesz w dwie osoby i nie masz gdzie schować telefonu. Ratuje uchwyt na szybę. Pasażerowie z tyłu nie maja schowków. Bagażnik ok pojemny i foremny.
~BG
Hatchback 3d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Bagażnik nie zachwyca ale do codziennego użytkowania wystarcza. Po złożeniu siedzeń jest sporo i jeszcze więcej miejsca... Gdyby się płasko składały było by już super... Obsługa oprzyrządowania auta bez zarzutu. Wszystko intuicyjnie. W tej wersji sterowanie radiem i audio z kierownicy :
~robest
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
Wszystko pd reka bez fajerwerkow i bez zbednych glupot tak jak powinno byc denerwuje brak mozliwosci otwarcia tylnej klapy z tylu mozna ja otwozyc tylko z konsoli przedniej. Czesto z zakupami musialem najpierw otwierac drzwi kierowcy a potem tylna klape taszczac zakupy
~baristka
Hatchback 3d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Wersja mojej żony kubełkowe fotele z tzw. guziczkami z plastiku gruba skórzana kierownica wraz z gałką jest przyjemnie wszystko pod ręką ale gdy nadjeżdża szanowna małżonka z siatkami do bagażnika.. Nie ma guzika nie ma klamki tylko kluczyk bądź przełącznik nad radio!
~Amadeusz
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Posiadam wersję z komputerem pokładowym (nie wiem czy to jest standard) i nawigacja menu jest dosyć ciężka w trasie - przycisk za kierownicą, poza schowkiem po stronie pasażera brak innych.
~Karolek
Hatchback 3d 1.4 16V 95KM 70kW
Przy ergonomii daję 5 gwiazdek. Mam wersję Sport z kubełkowymi fotelami, które należą do bardzo wygodnych, ale ja też nie jestem bardzo wymagający. na autostradzie męczy mnie tylko brak tempomatu :)
~Piotr
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
W środku miejsca za dużo nie ma, ale wszystko jest pod ręką. Za dużo przycisków nie ma więc nie ma się w czym pogubić, kierownica z multifunkcją daje rade. Dla mnie wystarczy.

Fiat Punto Grande Punto – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maniek
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
Wszystko proste jak budowa cepa, radio, trzy pokrętła od nawiewów, kilka przycisków, menu w języku Polskim
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d