Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d (27) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Jak na tej klasy samochód REWELACJA. Jest to samochód dla 4 dorosłych osób (które np. nie zmieszczą się komfortowo w Volvo S60 z 2001 r., gdyż jest to samochód dla 2 dorosłych i 2 dzieci). Z przodu siedzenia są w miarę wygodne, miejsca jest baaardzo dużo. Z tyłu na nogi miejsce - ok., niższe osoby mogą podróżować w kapeluszu na głowie, ale siedzenia nie są wygodne.
~Mateusz.
Hatchback 3d 1.4 16V 95KM 70kW
Jako że mam ponad 180 cm wzrostu to fotel jest dosyć mocno odsunięty. Jeśli chcę wygodnie usiąść to pasażer na kanapie za mną ma nieco ciasnawo i jestem zmuszony przesunąć się do przodu. jadąc we dwie lub trzy osoby (jeśli na kanapie ktoś siedzi po stronie kierowcy) to jest naprawdę dużo miejsca. Kanapa również w stylu kubełkowym. Wygoda niczego sobie.
~BG
Hatchback 3d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Z przodu sporo miejsca, wielu gości auta jest mile zaskoczonych w aucie tej klasy. Z tyłu słabiej. Mam 180cm wzrostu i sporo miejsca nad głową. A auto wyszło by na dobre gdyby było niższe ;)Oficjalnie to auto 5 osobowe, ale realnie mówiąc tylko z dziećmi z tyłu. Sex możliwy ale mało wygodnie ;)
~Bartek
Hatchback 3d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Dla kierowcy super no prawie brak podłokietnika ale da sie przeżyć Pasażer jedzie jak na taborecie brak regulacji wysokości :/ Fotele wygodne bez szaleństwa. Tapicerka jak w tanim aucie swoje zniesie. Auto raczej na 4 osoby.
~Piotr
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Zaskakująco dobrze, podróżuje sam lub z jedną osobą więc jest dobrze. Z tyłu też z miejscem źle nie ma mimo 3 drzwiowej wersji. Bagażnik nie jest zbyt duży ale nie jest to dla mnie priorytetem więc jest ok.
~zsnplus
Hatchback 3d 1.2 Start&Stop 69KM 51kW
Dwójka osób + bagaży na tydzień + 2 pary nart i butów narciarskich. Wszystko się mieści, wyjątkowo pojemny jak na niewielkie rozmiary. PS. Przewoziłem nim żywą choinkę 230 cm.
~rationalis
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
W wersji 3 D z przodu jest absolutnie ok dla 2 os. Tył, mieszczę się przy 185cm wzrostu, ale nikt nie kupuje 3D na długie trasy nad morze z 4 osobami.
~thickdi#kdaddy27
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Jak na tak niewielki samochód miejsca jest bardzo dużo. Z tyłu nawet przy odsuniętych fotelach (nie maksymalnie) jest wystarczająca przestrzeń.
~robest
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
Z przodu baaardzo duzo miejsca tyl dzieci maja ok (auto nie na trasy bo bagaznik maly wiec pierduly ladowaly z tylu zabierajac dzieciom miejsce)))

Fiat Punto Grande Punto – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pucek
Hatchback 3d 1.4 16V 95KM 70kW
z przodu jest spoko nie mam klaustrofobii po przesiadce z A4 z tyłu jak w wersji 3D nie urywa du... ale czy to punto czy corsa czy polo tak musi być w 3d
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d