Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rationalis
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
W cenie (jeszcze 3 lata temu) do 40tys za nowe auto - bez konkurencji. Nowe Tipo ze swoimi awariami niech się schowa. Używane z przebiegiem do 100tys do 15-20tys. - jeśli chcesz mieć spokój - kupuj. Jedna rzecz to auto musi mieć sprawny akumulator z napięciem 12.4 V i rozruch 400A, w przeciwnym wypadku - błędy na desce (których nie ma, same znikną po kolejnych odpaleniach). Jeśli jest sprawny aku, to brak tego typu historii.
~Łukasz
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Co do jakości można mieć pewne zastrzeżenia, jednak ze względu na prostotę konstrukcji z drugiej strony nie za bardzo ma się CO tu zepsuć, co uniemożliwiało by dalszą exploatację.
~Piotr
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto kupiłem w dobrej cenie, nie dołożyłem właściwie nic poza eksploatacją. Auto rekompensuje się bezawaryjnością, stosunkowo wygodną jazdą i niskimi kosztami utrzymania.
~Mateusz.
Hatchback 3d 1.4 16V 95KM 70kW
Tańszego i lepszego auta w tym segmencie nie znajdziecie. Wersja o tyle ma przewagę nad t-jest, że silnik lepiej znosi LPG i nie ma turbiny która może wygenerować spore koszty.
~robest
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
Po 4 latach auto parokrotnie na siebie zarobilo a jeszcze odsprzedam koomus kto bedzie szukal auta dla zony ktura bedzie mogla na nim nauczyc sie jezdzic
~baristka
Hatchback 3d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Chciałem wypróbować Nową erę fiata jestem jednak średnio zadowolony. W aucie musi być cicho ciepło i wygodnie.. Mi sporo tego podstawowego komfortu zabrakło.
~globus
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
tu nie mam nic do dodania, jak ktoś wymaga komfortu jazdy jak w limuzynie za 500tys od samochodu który kosztuje jako nowy 38tys to niech sie puknie w czoło
~pucek
Hatchback 3d 1.4 16V 95KM 70kW
za tą cene tak wyglądające autko które się świetnie prowadzi a serwis kosztuje grosze moim zdaniem jest świetnie
~Maniek
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
jedno z tańszych aut, kupiłem za 10 000 zł, za ten sam rocznik Corsy czy 207 wołają nawet po 18 000
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d
5,7
7,2
8,7
~thickdi#kdaddy27
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Aktualne ceny są zachęcające. Za niewielkie pieniądze można kupić bezawaryjny miejski samochodzik.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d