Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW 2005-2010 (25) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RAF
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Raczej się nie rozpędzisz powyżej 100 tą puszką, więc do tej prędkości jest ok. Silnika nie słychać tak do 110, ale zapewniam, że opony zimowe, zwłaszcza tanie opony zimowe doprowadzą Cię do szewskiej pasi. Chyba, że jesteś fanem basowych dźwięków, więc może odnajdziesz w tym jakąś pasję. Ja nie odnalazłem.
~fraxiu
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Jest bardzo dobrze do prędkości 110km/h. Przy 130km/h już słychać silniczek kręcący się z prędkością około 4000obr/min, szum opon i wiatru. Zazwyczaj jeżdżę z włączonym wiatraczkiem na 1 stopień i zasuniętymi szybami - jest na prawdę cicho.
~Mateusz
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Nie jest źle. Szum powietrza ładnie wyciszony. Przy wysokich obrotach mocno słychać silnik, ale to kwestia samego silnika. W moim 1.4 przy 150 km/h słychać było tylko delikatny szum powietrza. Także tutaj na plus.
~Marek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Mam porządne opony Hankook a i tak wszystkie szumy niosą się do kabiny. Silnik robi się hałasliwy powyżej 70 km/h. Niezłe radio pomaga, choć już zaczał mi pierdzieć głośnik w drzwiach kierowcy...
~Leszek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Jest cicho do 120 km/h , póżniej obroty silnika i opływ powietrza robią swoje. Duże znaczenie mają też opony których używasz -nie oszczędzaj na nich, bo to jest Twój komfort i bezpieczeństwo.
~drkarl
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Dam 3 gwiazdki. W mieście OK, nie ma do czego się przyczepić. Do 70-80 km jest też dobrze. Na Autostradzie powyżej 120 km/h jest już głośno i drażniąco. Do 120km/h (4.000 obr) jest znośnie.
~martroj@o2.pl
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
sam silnik, to zależy jak jedziemy rekreacyjnie to nie mam zastrzeżeń, jak podkręcimy obroty to robi się głośno, no i wiadomo duzo zależy od opon, miałem na początku takie /fabryczne/ co wyły strasznie.
~MOSFET
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Silnika nie słychać, do 3,5 tys potem robi się nieprzyjemna szlifierka, ale jak się jedzie na około 2 tys to tylko delikatny szum wiatru słychać i nic więcej.
~Lucek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Jak na silnik 1,2 to dosyć głośny mimo że mam dobre opony. Po przejechaniu kilkuset km . jestem zmęczony szumem.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
8,1
~FRED.
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Wystarczą dobre ciche opony a nie fabryczny badziew i jest OK.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d