Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW 2007-2010 (6)

4,1
~Piotr
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
Kroka użytkuje 2 lata. Mam wersje 3D. Jest to auto bardzo zrywne, miejskie. Na początku nie chciałem z niego wysiadać, było idealne jak na moje predyspozycje i wymagania. Idealne do modyfikacji, Cena jest adekwatna do tego co można dostać w zamian. Miasto to jego żywioł, jednak w trasie sprawdza się równie dobrze.
~Jacek z Warszawy
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
Silnik ma aż nadto mocy, jeśli chodzi o codzienną miejską eksploatację. Bardzo silny i elastyczny, ma małych obrotach (do 2 tys) jest cichutko, a powyżej silnik wraz z wydechem sympatycznie mruczą. 2tys obrotów wystarczy aby jezdzic po miescie, a ponadprzeciętne przyspieszenia uzyskuje się w zakresie 4-5 tys obrotów. (Silnik)
~speedy13
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
uważam że za około 20000 ( lub nawet ponad 20 tysi ) śmiało można kupić to auto ponieważ jest po prostu lepsze i tańsze w utrzymaniu niż wiele aut w tej samej cenie do kupienia na rynku - a ten model Fiata nie można porównywać z Fiatami z przed wielu lat wcześniej ponieważ Włosi się znacząco poprawili w każdym detalu
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
Ogólnie auto bardzo dobre chociaż zdarzają się drobne usterki które raczej irytują np delikatnie skrzypienie przy skrecaniu (łożysko armortyzatora), schowek dosyć dziwnie się zamyka czasem trzeba go mocniej docisnąć. Po za tym auto bardzo dobrze wykonane jak na Fiata, Polecam niska cena w stosunku do tego co dostajemy.
~Radek. Punto 3dr- nie ma na liście z tym silnikiem
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
Auto kupione z przypadku, jako pierwsze cztery koła po zdanu prawojazdy. Kupiłem ze względu na silnik i wygląd (3-drzwiowy, wersja sport)
~olo
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d