Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW 2007-2010 (5) - Ergonomia

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
Uchwyty na kubki oraz zakładki w drzwiach projektował chyba przedszkolak. W uchwytach zmieści się co najwyżej Espresso. Przeszkadza w tym wszystkim konsola, która wystaje. W mojej wersji brak podłokietnika, a szkoda, że nie było to w podstawie. Pozostałe schowki okej. Mam 185cm wzrostu i wszędzie jest wygodnie. Duża przestrzeń na nogi. Fotele mogłyby być lekko wygodniejsze bo przy 4h jazdy bolą plecy. Bagażnik jest mały, ale po złozeniu...
~speedy13
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
bardzo proste w obsłudze pokrętła przełączniki wszystko na swoim miejscu - łatwo sobie to oswoić - jednocześnie fantazja włochów jeśli chodzi o wykończenia jest widoczna :) wnętrze na PLUS
~Jacek z Warszawy
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
Jak na mój gust jest OK, nie mam się do czego przyczepić, wszystko mam w zasięgu ręki. Dobrze się siedzi, jest regulacja fotela w kilku płaszczyznach.
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
Wygodne fotele i podłokietnik sprawia że nawet podczas dłuższej trasy podróżuje się komfortowo.
~Radek. Punto 3dr- nie ma na liście z tym silnikiem
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
Poprawnie, ale nie jest to niemiecka ergonomia. W zamian dostajemy wygląd. Coś za coś.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d