Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW 2005-2010 (110) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 105 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zaki
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Na ten segment - REWELACJA. Zarówno z przodu i z tyłu jest dość dużo miejsca, jest wygodnie, w miarę przestronnie i jeszcze nie było problemu że się nie spakowaliśmy. Auta używamy jako rodzinnego, wyjeżdżamy nad morze z żoną i 2 dzieci w fotelikach (już wyrosły z wózków) i jeszcze jedzie z nami pies, i to nie mały. I można ? Można! Część rzeczy do bagażnika, co nie wejdzie - pod nogi dzieci, na podłodze. I jazda! Mieliśmy wcześniej kombi, i...
~582-32-41 GG
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Przestrzen dla pasazerow i kierowcy. Przod idealnie. jest duzo miejsca tyl tez ale na 4 osoby. 5 sie zmiesci i nie gniecie ale raczej na krotkie dystanse bo jest malo komfortowo. z tylu jest tez tylni pas bezpieczenstwa pelnogabarytowy a nie ten na brzuch. ludzie marudza ze z tylu malo miejsca no trudno porownywac punto do wielkich sedanow. ja jezeilem duzym lanosem sedanem i myslalem ze w tym bezie duzo gorzej nie jest! wsiadzcie do tylu...
~SO
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto tzw. klasy B moze miec tyle miejsca! Jestem zaskoczony na plus. Mam przeszlo 1,90 wzrostu i mieszcze sie za kierowca kiedy siedzenie jest odsuniete max. do tylu. Niewiele aut tej klasy moze sie czyms takim pochwalic. Zanim kupilem GP porownywalem wielkosc wnetrza z bravo i powiem tyle, ze wlasciwie w kabinie miejsca jest tyle samo. Jedynie bravo ma wiekszy bagaznik. Cztery osoby moga podrozowac komfortowo bez wyrzeczen.
~dziewczyna
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Jestem bardzo wysoka, przy wysuniętym mocno siedzeniu dziecko 164 cm wzrostu za mną jeszcze się mieści. Pasażer z przodu ma raj! Dobra wysokość wewnątrz, żadnych spadów, spokojnie dla kierowcy i pasażerów 174 - 189 cm. Podłokietnik na nic się nie zdaje, nie współgra z kierownicą ale ma fajny schowek. Pojemniki na kubki w złym miejscu i za wąskie. Schowek niepraktyczny, niby duży ale słabe wejście.
~Jacek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
W tej klasie aut nie ma lepszych. Mam ponad 190 cm wzrostu i miejsca na nogi mnostwo. Na szerokosc tak samo. Przy odsunietym fotelu kierowcy do tylu na max, mozna sie zmiescic z tylu. Ba! Ja moge sie tam zmiescic i to wlasnie kryterium zadecydowalo o wyborze GP. Auto wlasciwie klasy C. Do bagaznika wchodza conajmniej 4 duze torby podrozne i jeszcze zostaje miejsce na jakies duperele a to tylko 275l.
~nexuspl@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Przestrzeń z przodu - doskonale dla wysokiego kierowcy. Fotel można odsunąć na odległość typową dla dzisiejszych kompaktów a nie aut miejskich. Z tyłu troszkę ciaśniej ale to i tak czołówka aut miejskich. Generalnie miejsca na nogi, na głowę, na szerokość tyle ile w Skodzie Octavi I (Tour) - porównywałem katalogi (oczywiście Octavia I ma 2 razy większy bagażnik).
~eldik@gazeta.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
W niczym nie ustępuje dużym autom. Szczególnie mocno do przodu wysunięta przedna szyba daje poczucie ogromu miejsca. Deska rozdzielcza mimo tego, że jest bardzo duża jest tak ukształtowana, że nie zabiera przestrzeni. Z tyłu też nikt nie narzeka na brak miejsca. Wydaje mi się, że wtej klasie aut właśnie punto daje najwięcej przestrzeni pasażerom siedzącym na tylnej kanapie.
~Bogdann1961
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto jest wysokie, co ułatwia wsiadanie i daje poczucie przestrzeni.Podkreśla to wysunięta do przodu szyba przednia. Naprawdę dobrze w porównaniu z innymi autami.nawet teoretycznie większymi.W ogóle Grande Punto, to duże auto.Większe od Golfa 3 czy Peugeota206 kombi ,niewiele mniejsze od Mitsubischi Space Star, czy Paiero Pinin.
~jafet
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Jak na tak niewielkie auto calkiem nieźle, po odsunięciu fotela kierowcy mozna poczuc się jak w sporym aucie. Pasazerowie mają dosc miejsca na nogi jednak auto zdecydowanie dla maxymalnie 4 dorosłych osób. Ze względu na miejsce jak i sillnik, który zwyczajnie nie uciągnie dodatkowych 200 kg :)
~Bart
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Tutaj bez najmniejszych zastrzeżeń. Nie sądziłem, że auto segmentu B może mieć tyle miejsca we wnętrzu. Z przodu jest wygodnie, jedynie pasażer może odczuwać dyskomfort z powodu trącania lewym kolanem o bok deski rozdzielczej. Z tyłu dwie dorosłe osoby jadą wygodnie, nawet na dłuższej trasie.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d