Ocena kierowcy - Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d

Arek. K, 10 lat temu
Silnik 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Rok produkcji 2009
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Auto bardzo niedocenione przez rynek i klientów. Ci co tutaj piszą negatywy chyba w ogóle tym autem nie jeździli. Spośród wielu aut, które do tej pory miałem te jest najlepsze( clio II, Polo96r,Polo 2004r) Super dynamiczny i zarazem oszczędny silnik z nienaganną kulturą pracy i super wyciszeniem. Układ jezdny i prowadzenie auta to sama przyjemność sama w sobie.A na koniec jak ktoś idiota i kupił autko z Niemiec to niech nie płacze że się rozleciało tylko tuki wierzą że auto od Niemca jest dobre. Na sto % licznik kręcony bo niby jak Niemiec tanio Polakowi auto sprzedaje bo nas tak lubią . Podsumowując Fiat nie jest wolny od wad ale cena + to co dostajemy = dobry wybór Ja po sprzedaży VW POLO 1,4 TDI ani przez sekundę nie żałowałem bo VW to jest dobry ale tylko w głowach Niemców i Polaków tych pierwszych rozumiem ale Polaków NIE.
ta sama jednostka w oplach i fiatach doskonała do takiego auta i jego masy
a spalanie SUPER NISKIE ja preferuje jazdę dynamiczną i latem + klima 5 - 5,5 max

On - zużycie paliwa dla silnika 1.3 16V Multijet 75KM 55kW [l/100km]

6,4