Lista ocen Fiat Punto I Hatchback (423) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 672 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Guru
Hatchback 1.2 73KM 54kW
Auto w jest w rodzinie od ponad 14 lat (kupiony w 1997r.), silnik 1242 cm3 o mocy 72 KM - silnik należy do oszczędnych jak i najmniej awaryjnych, a zarazem dynamicznych. Moja wersja to SX, wyposażenie: regulacja kierownicy (po tylu latach niedawno się o tym dowiedziałem sprzątając samochód, trzeba bardzo spojrzeć pod kierownicę, auto obecnie należy do ojca ale staram się o nie dbać bo niedługo będzie miał nowego właściciela), dodatkowa...
~Ludwik
Hatchback 1.2 73KM 54kW
mało pali, większość części jest naprawde tania, a stosunek cena/jakość/rocznik/przebieg/wyposarzenie wypada bardzo korzystnie. np polo3 golf3, corsaB,astra, ibiza, cordoba, civic4 nie wypadają wcale tak ciekawie w porównaniu z puntem. nie dość że przeważnie znacznie droższe to wersje na polski rynek tych aut są praktycznie ´´gołe" a sprowadzane przez handlarzy to często ledwo trzymające się kupy gruhoty. Wielu ludzi twierdzi że...
~Jarek
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Samochodzik ma już 14 lat i w sumie nic poważnego się z nim nie działo dodam że jest powypadkowy tak że tym bardziej to dobrze o nim świadczy. Jeździ się nim fajnie, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, a mógłby to zrobić bo rok temu Jechałem nim do Francji (2800km w obie strony). Spaliły mi się wtedy świece żarowe (nie wymieniane od 6 lat), ale i tak mogłem kontynuować jazdę bez naprawy, którą wykonałem dopiero po powrocie do Polski.
~tomek57@hotmail.com
Hatchback 1.2 59KM 43kW
w moim przypadku (kupiłem używany za niską cenę) uważam zakup za bardzo dobry - owszem włożyłem trochę gotówki w naprawy ale za to teraz mam całkiem niezły samochcodzik - bez problemu zapakuję wszystko co trzeba do bagażnika, przy 4 osobach dorosłych i pełnym obciążeniu bagażnika bez problemu wyciągnął 140 km/h (wiem bo tyle mieli na radarze):):):), na wypad za miasto idealny, na urlop również
~oktan99
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Cena? Teraz jest wart niewiele, ale choć dziś bym już nie kupił nowego Punto (żona, dziecko, bagaże), to uważam że to był 8 lat temu dobry zakup i dziś pracuje jako auto rodzinne, transporter bagażu, szybko środek komunikacyjny i realizuje te cele za niewielkie pieniądze, choć nie daje frajdy z jazdy i męczy na długich dystansach. Edycja po 2 latach i 10 od zakupu: warto było
~Sienia
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Ja akurat mam wersję CULT, bogate wyposażenie, ale i tak wykonanie tego jest dalekie od standartów EU. Szyby elektryczne otwierają się szybko ale zamykają się strasznie wolno, zimą muszę im pomagać. Ogólnie poniżej przeciętnej, tylko ta cena przemawia na plus. Samochód ten bym kupił raz jeszcze pod jednym warunkiem, jak by mnie nie było stać na inny.
~Lexo
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Za mój egzemplarz trzeba zapłacic około 6000 zł co w porównaniu z ceną nowego jest prawie za darmo. Części tanie, łatwo dostępne. Można rzec że to wyjątkowa sytuacja bo m ój samochodzik miał w momencie przejęcia go przeze mnie 31 tysięcy km na liczniku faktycznego przebiego. Zatem nie bardzo miał się gdzie zużyc.Zobaczymy co będze po przejechaniu 100 kkm.
~MegaW
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Za tak małe pieniądze w tym roczniku trudno kupić coś innego . Są jedynie ople i fordy które gniją. W punto karoseria jest bardzo dobrze zabezpieczona przed korozją , niestety zdarza się , że schodzi klar a gnije tylko podwozie. Jest jeszcze seicento , cinquecento ale dużym ludziom nie polecam a uno to punto bije na głowę
~KozloT
Hatchback 1.6 88KM 65kW
Cena w zakupie normalna, jakość części które się nie mogą zepsuć same - doskonała. Pozostałe części- nie znasz dnia ani godziny. Wcześniej miałem Putno III i byłem bardzo zadowolony dlatego przy zakupie patrzyłem na tę markę. Ogólnie jestem bardzo zniesmaczony- miałem auto a jakoby go wogóle nie było (...był, ale w serwisie).
Dziennik kosztów dla Fiat Punto I Hatchback
7,3
~Pozytyw
Hatchback 1.2 73KM 54kW
Cena ok. 6,5 tys. to i nie można wiele wymagać, ale też i nie ma się do czego przyczepić. Jak dbasz tak masz. Denerwuje mnie narzekanie przez niektórych oceniających, że ktoś musiał wymienić świece, olej, paski, przewody itp. Przecież to jest normalne w każdym samochodzie, a w tym samochodzie nie wyda się na to majątku.
Fiat Punto I Hatchback