Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.1 55KM 40kW 1993-1999 (260) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 338 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Amper
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jak widac wyzej, wygoda jazdy stoi na bardzo wysokim poziomie. Bagaznik zmiesci martwa prostytutke, milion dolarow, AK-47 i skrzynke piwa. Mozna tez zlozyc tylna kanape, wtedy zmiescilibysmy nawet dinozarła gdyby istnialy.Jednak poniewaz nie istnieja nalezy cieszyc sie oobfitym knurem w bagażniku. Schowkami nie bedziemy zadowoleni, handlarze narkotykow musza znalezc inne auto, schowkow jest malo i schowki sa male. Tylko jeden zamykany, i to...
~M4RC1N
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Wybitnie! Z przodu sporo miejsca na nogi. Wysocy kierowcy nie powinni mieć problemu z ustawieniem odpowiedniej pozycji za kierownicą. Z tyłu BAJKA! Miejsca na nogi więcej niż w niejednym samochodzie z klasy C. Autko z zewnątrz malutkie, w środku to prawdziwy autobus! W wersji trzydrzwiowej nie ma problemu z wsiadaniem na tylne fotele! Ogromny plus za duży kąt otwarcia drzwi! Bagażnik wystarczający.
~tussipect@gmail.com
Hatchback 1.1 55KM 40kW
przestrzen szokuje , zwlaszcza z tyl pojazdu. mam 188cm i w punto z tyl mam luz nad glowa , w nissanie primerze rysuje sufit ;) punto to takie pojemne pudelko ktore zostalo opakowane blacha , dowalono silnik i 4 kolka... Komfort to zupelnie inna bajka. Siedzenia przednie na wysokosci takiej jak w stolowym przy stole ;D po przejechaniu powyzej 350km odczuwa sie gwalt na kazdej czesci ciala :/
~Greq
Hatchback 1.1 55KM 40kW
pod tym względem Punto jest niezastąpione (pamiętajmy jaki segment rynku zajmuje Punto). Mój brat ma 1,95 wzrostu i jest to jeden z nielicznych samochodów w którym bez problemu siedzi z tyłu. Ogólnie kształt karoserii ułatwia przewiezienie wszystkiego. Woziłem już narty, matera 2,20x1,60. A mógłbym jeszcze Toyota Avensis, Renautl Megane, ale tyko Punto sobie z tym radzi.
~Lisek
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Przestrzeń dla pasażera z przodu jest wystarczająca. Z tyłu również nie jest źle. Punto jest przestronnym samochodem jednak za kierownicą (pomimo regulacji kierownicy góra-dół i regulacji wysokości fotela) nie można zająć dogodnej pozycji. Jest to wadą właściwie wszystkich fiatów z tamtych lat. Nie miałem niestety porównania z nowymi modelami fiatów.
~Jacek :)
Hatchback 1.1 55KM 40kW
W mojej wersji 3 drzwiowej Kierowca i pasażer z przodu nie moga narzekać na brak miejsca. Podrózuje się dość wygodnie choć siedziska po kilku godzinach jazdy okazują się nie wygodne, zwłaszcza dla kierowcy. Z tyłu w zasadzie nie podróżowałem więc trudno mi się wypowiedzieć. Siedziałem z tyłu i było ok. Ale bez rewelacji.
~Jerry
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Z przodu ilość miejsca wystarczająca. Niewygodna podpórka pod lewą nogę - zastanawiam się czasem, czy ona w ogóle jest. Z tyłu dwie osoby podróżują dość wygodnie, w trójkę dorosłych jest gorzej, ale na krótszych trasach do zaakceptowania. Oparcie kanapy prawie na sztorc - przypadłość małych aut.
~doświadczony użytkownik
Hatchback 1.1 55KM 40kW
w tak małym aucie tyle miejsca ? SZOK! naprawde to mnie pozytywnie zaskoczyło! mam 187 i z tylu za mna jestem wstanie zajac taka pozycje ze lekko nogami dotykam siedzenia przedemna,nad głowa tez sporo miejsca, auto ma wystarczająco miejca dla 4 osob i mozna podrozowac nim wygodnie w tyle wlasnie osob,
~ulik
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Pod tym względem, Punto, niewiele ustępuje kompaktom. Z przodu nie ma mowy, żeby było ciasno. Jest naprawdę mnóstwo miejsca. Z tyłu spokojnie mogą wsiąść trzy osoby. Nie jest to może rozwiązanie na bardzo długą podróż, ale nie jest też bardzo ciasno. Bagażnik spory jak na tę klase aut.

Usterki Fiat Punto I

Fiat Punto I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Szydeł
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Naprawdę sporo miejsca jak na autko klasy B. Jest to druga największa zaleta Punciaka. Osoba o wzroście 185 cm spokojnie siedzi z przodu. W 4 osoby można przyjemnie jechać na wakacje. W 5 osób - może nie warto jechać dalej niż 100 km, bo Ci z tyłu siedzą całkiem ściśnięci
Fiat Punto I Hatchback