Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.2 59KM 43kW 1994-1999 (26) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piccon (mailto:stamor83@onet.eu)
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Problemy ze zmiana biegow - winne jest polaczenie linki ze szarpakiem skrzyni biegow. Zaciera sie, a potem zrywa, wskutek czego lewarek lata jak zyd po pustym sklepie, a ty zostajesz na tym biegu ktory ostatnio wsadziles. Nowa linka oryginalna kosztuje ok. 300 zeta, ale sa dobre rzemiochy za 100-120 zeta. Inna sprawa ja wymienic - to jest dopiero sztuka!!!
~mazista - Paweł
Hatchback 1.2 59KM 43kW
No coz... Jest niezle, prawie dobrze jak dla tego rocznika ;-) Najlepiej operuje sie na trasie w przedziale biegow 3-5. Sterowanie 1 i 2 jest nieco trudniejsze :-(
~6wi6lq6
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Skrzynia chodzi dość gładko i nie ma problemu z operowaniem nią. Nie ma tej elastyczności jak w nowszych wersjach, ale kłopotu także nie sprawia. Jest ok.
~lechu5@o2.pl
Hatchback 1.2 59KM 43kW
tragedia. Jedynka to pies ogrodnika. Dziala albo nie. Wsteczny łapie za 3-4 razem. Skrzynia biegów padła po 80000 tys. Po prostu sie rozsypała!
~MIK
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Myślałem, że skrzynia przeciętna, ale jak porównam do tej jaką mam w Octavi I 1.6 to jednak lepiej niż koncern VW potrafi.
~Sienia
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Skrzynia sprawuje się rewelacyjnie, jak na fiata to powiem, że wyśmienicie. Ostatnio mam tylko mały problem z biegiem wstecznym.
~Qwert12
Hatchback 1.2 59KM 43kW
skrzynia-porażka najgorsza jaką widziałem chyba gorsza jest tylko pf 126p,a zimą wajchy nie można ruszyć,wsteczny nie wchodzi
~jacek_sporting (find me on punto.autokacik.pl forum)
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Dobrze, po wymianie oleju biegi wchodza leciutko, bardzo precyzyjnie, troche drzy na jalowym biegu, no ale to nie jest nowy samochod
~@rch
Hatchback 1.2 59KM 43kW
krotka, na miasto sie nadaje, po trasie czasami to przeszkadza i jak jest zimny to ciezko wbic "1"
~dj
Hatchback 1.2 59KM 43kW
moze dlatego ze mam japonskie CVT czyli bezstopniowego automata dla mnie to jest rarytas
Fiat Punto I Hatchback