Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.2 59KM 43kW 1994-1999 (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomek57@hotmail.com
Hatchback 1.2 59KM 43kW
w moim przypadku (kupiłem używany za niską cenę) uważam zakup za bardzo dobry - owszem włożyłem trochę gotówki w naprawy ale za to teraz mam całkiem niezły samochcodzik - bez problemu zapakuję wszystko co trzeba do bagażnika, przy 4 osobach dorosłych i pełnym obciążeniu bagażnika bez problemu wyciągnął 140 km/h (wiem bo tyle mieli na radarze):):):), na wypad za miasto idealny, na urlop również
~Sienia
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Ja akurat mam wersję CULT, bogate wyposażenie, ale i tak wykonanie tego jest dalekie od standartów EU. Szyby elektryczne otwierają się szybko ale zamykają się strasznie wolno, zimą muszę im pomagać. Ogólnie poniżej przeciętnej, tylko ta cena przemawia na plus. Samochód ten bym kupił raz jeszcze pod jednym warunkiem, jak by mnie nie było stać na inny.
~6wi6lq6
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Świetne auto dla osób wymagających dynamiki kiedy jej potrzeba i niskiego spalania przy wyciąganiu portfela na stacji. Za 4500zł można stać się posiadaczem niemałego auta, z fajnym silnikiem i sporą przestrzenią bagażową.
~Radek
Hatchback 1.2 59KM 43kW
jesli chodzi oczywiscie o autka UZYWANE no i fakt jest taki ze tylko fiat, nie zadne stare niemcy czy inne, tu mozna kupic calkeim mlode autko za rozsadne pieniazki
~@rch
Hatchback 1.2 59KM 43kW
jak na wiek konstrukcji jest OK (w końcu był samochodem roku) jakością wykończenia można się zniechęcić, ale teraz ceny sa dość niskie więc myślę że wart jest wydanych pieniędzy
~grzybcio
Hatchback 1.2 59KM 43kW
cena jest niska, auto przyzwoite, więc można kupować bez obaw. O ile auto nie ma "barwnej przeszłości", ale w dzisiejszych czasach trzeba uważać na cwaniaków
~wojtek
Hatchback 1.2 59KM 43kW
tu nie ma mocnych, wybrzydzają, że Fiat, a ja ... śmieję się z dumnych vw-golfiarzy, z perspektywy punto oczywiście
~Arachne
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Autko jest ok, ceny w miarę przystępne, nie jest drogie w utrzymaniu, ogólnie jest dobrze :)
~mazista - Paweł
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Bardzo wysoki. Dlaczego - prosze wyciagnac sobie wnioski z moich powyzszych dewagacji.
~jacek_sporting (find me on punto.autokacik.pl forum)
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Za swego Puntolota dalem 18kPLN. Troche mi krwi napsuly usterki, ale chyba ogonie nie jest najgorzej.
Fiat Punto I Hatchback