Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.2 59KM 43kW 1994-1999 (17) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mazista - Paweł
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Jest dobrze. Jak na ta klase ;-) Nie wytlumiony silnik lubi glosniej poszemrac. Szczegolnie ciekawe sa lokalne maksima halasu. U mnie takie wystepuje w okolicach 100-110 km/h. Trzeba wiec jechac 95, albo 120. Ciekawe... Nie wiem jak wyciszenie oceniaja pasazerowie z tylniej kanapy (tylnie amortyzatory :-( )
~6wi6lq6
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Przy dokuczliwym bólu głowy można wytrzymać podczas podróży. Kiedy ma się ochotę posłuchać nieco muzyki - nie trzeba ustawiać radia zbyt głośno, ale znów wciśnięcie pedału gazu w podłogę skutkuje miłą dla ucha reakcją. Nie jest źle.
~MIK
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Do 140km/h bardzo przyjemnie jak na tę klasę i silnik. Przejechałem nim niedawno 1700km po Europie i utwierdzam się w tym przekonaniu, że OK. Porównując do Escorta 1.6 jakim jeździłem też, to ciszej w Punto!
~@rch
Hatchback 1.2 59KM 43kW
po trasie,zeby jechac 100km/h trzeba miec ok. 3500rpm pozniej juz halas bywa uciazliwy,ale dobre radyjko zaglusza :)
~Cyryl
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Nie jest zbyt dobrze. Silnika może i nie słychać, ale za to każdą dziurę w jezdni, jak najbardziej. A jest ich w PL sporo.
~leland
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Przy większych prędkościach robi się głośno, ale kto jeździ szybko autem z silnikem 1.2
~krzychu_gorzow
Hatchback 1.2 59KM 43kW
silnik w moim egzemplarzu "mruczy" (za sprawa sportowego tlumnika) - mi sie to podoba...
~tomek57@hotmail.com
Hatchback 1.2 59KM 43kW
uważam że jak na ten rocznik i przebieg jest niesamowicie cichy
~jacek_sporting (find me on punto.autokacik.pl forum)
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Zadna rewelacja, mam sportowy tlumi i to jest meczarnia (ale to juz nie wina Punto)
~Sienia
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Mam komin zamontowany, więc nic nie słyszę.
Fiat Punto I Hatchback